ZDRAVÁ FĽAŠA - Dynamic 700ml

PDFTlačiťEmail
Unikátna zdravá fľaš bez BPA, ftalátov, zmäkčovadiel Dynamic
Zdravá fľaša - Dynamic 700 mlZdravá fľaša - Dynamic 700 ml
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,50 €
Zľava
Popis

ZDRAVÁ FĽAŠA je unikátny český výrobok, ktorý je vyrobený z polypropylénu vyvinutého na farmaceutické a lekárske účely, neobsahuje žiadne ftaláty, Bisfenol A  ani zmäkčovadlá. Tento materiál sa využíva pri vnútrotelových aplikáciách u pacientov, na jednotkách intenzívnej starostlivosti a všade tam, kde sú potrebné najvyššie požiadavky na bezpečnosť a ochranu ľudského zdravia.

Bez plesní, zápachu, ftalátov, zmäkčovadiel a BPA. Zdravá fľaša neabsorbuje pachy, netvoria sa v nej plesne, je vhodná pre všetky typy nápojov bez obmedzení.

Zdravá fľaša je určená pre nápoje až do 100°C. Zdravú fľašu možno vyvárať podobne ako sklenené dojčenské fľaše (teplota 100°C po dobu 5 minút) alebo v nej ohriať nápoj v mikrovlnke (výkon 900W po dobu 2 minút)

Má ľahkú údržbu vďaka širokému otvoru pre plnenie a čistenie, je možné umývať ju opakovane v umývačke riadu (skladovat otvorené). Zdravá fľaša má uzamykateľné viečko s open/close systémom a tesniaci krúžok, ktorý zabraňuje nechcenému úniku nápoja. Výhodou je nízka hmotnosť a ľahká obsluha – ocenia ju predovšetkým deti, seniori a zdravotne postihnutí.

Ekologicky šetrnáZdravá fľaša je plne recyklovateľná a pri jej výrobe nie sú používané látky zaťažujúceí životné prostredie. Pri bežnom používaní ju stačí vypláchnuť teplou pitnou vodou a nechať vysušiť. Má viacenásobné využitie – opakovaným plnením šetríme životné prostredie, peniaze (nekupujeme balené nápoje pre jednorázovú spotrebu) a svoje zdravie (vieme, čo pijeme my i naše deti).

Krajina pôvodu: ČR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.