Kakaové maslo BIO RAW 100ml Dragon

PDFTlačiťEmail
Výrobkom dodáva príjemnú arómu a zjemňuje chuť.
Kakaové maslo BIO RAW 100ml DragonKakaové maslo BIO RAW 100ml Dragon
Predajná cena po zľave
Predajná cena3,70 €
Zľava
Popis
Kakaové maslo BIO RAW 100ml Dragon
Kakaové maslo BIO sa uvoľňuje pri lisovaní kakaovej hmoty. Je svetlej farby a pri izbovej teplote je tuhej konzistencie. Má silnú aromatickú vôňu a príjemnú chuť. Kakaová hmota použitá na výrobu kakaového masla BIO sa získava z vysokokvalitných nepražených bôbov, ktoré sú produktom ekologického pestovania.
Kakao je jedným z najbohatších prírodných antioxidantov. Maslo Dragon Superfoods je vyrobené metódou, ktorá nepresiahla teplotnú hranicu 45°C a preto ho označujeme ako RAW, teda surové. Takýto spôsob výroby  zaručuje, že zostanú zachované všetky prospešné enzýmy. Za studena lisovaným bôbovm sa venuje zvýšená pozornosť, aby vznikol tento unikátny prírodný tuk, ktorý si Vás získa svojou skvelou chuťou, jemnou arómou a krémovou farbou. Okrem iného obsahuje vysoké množstvo horčíka, mangánu, zinku, medi, železa a omega-6.

Kakaové maslo BIO sa ako vedľajší produkt využíva vo viacerých odvetviach. Našlo si miesto v cukrárstve, cukrovinkárstve, ale aj kulinárstve. Výrobkom dodáva príjemnú arómu a zjemňuje chuť. Je vhodné na pečenie, smaženie alebo grilovanie. Z výživového hľadiska neobsahuje cholesterol a má nižšiu kalorickú hodnotu ako bežne používané tuky, tz. že má až o polovicu menej tukov.
Výnimočné vlastnosti kakaového masla BIO sa využívajú aj v kozmetickom priemysle. Na pokožku má zjemňujúce a hydratačné účinky. Používa sa ako prísada do mydiel, šampónov, hydratačných telových mliek a krémov.

Zloženie: kakaové maslo BIO 100%.

Priemerné výživové hodnoty v 100g:
Energetická hodnota 3701 kJ
Tuky  100 g
z toho nasýtené mastné kyseliny  59,7 g
mononasýtené mastné kyseliny  32,9 g
omega-6 mastné kyseliny  2800 mg
omega-3 mastné kyseliny  100 mg
Sacharidy 0 g
z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0 g

Objem: 300ml

Krajina pôvodu: Peru

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.