Cvikla šťava BIO 330ml Maurer

PDFTlačiťEmail
Cviklová
Šťava Maurer BIO
Predajná cena po zľave
Predajná cena1,60 €
Zľava
Popis

Šťava Maurer BIO 330ml

100 % prírodné BIO šťavy MAURER lisované za studena z čerstvého ovocia a zeleniny, zabalené v nezameniteľných sklenených fľašiach s papierovou hlavičkou. BIO šťavy sú vyrobené z produktov vypestovaných v ekologickom poľnohospodárstve, spracované najšetrnejším spôsobom tak, aby si uchovali čo najviac výživných a životodárnych látok.

Šťavy sú spracované ekologickým lisom, ktorý vytláča z ovocia a zeleniny všetky hodnotné a výživné zložky a vitamíny. Tradičná technológia pasterizácie ihneď po lisovaní umožňuje zachovať pôvodnú arómu a farbu šťavy. Prítomnosť usadeniny je spôsobená zvyškami malých častí dužín. Do takto vyrobenej 100% BIO šťavy MAURER, tradične nazývanej mušt, sa nepridáva voda, cukor a iné konzervačné látky.

Cviklová šťava
Pôsobí priaznivo na tvorenie krvi a očisťuje ju, upravuje trávenie, mineralizuje organizmus, pôsobí proti nádorom, leukémii a práchniveniu kostí, povzbudzuje činnosť obličiek a lymfatického systému, posilňuje peristaltiku čriev, má dobré účinky na obličky, pečeň, žlčník a slezinu. Pomáha vylučovať z organizmu kyselinu močovú. Znižuje úroveň cholesterolu, pôsobí proti skleróze. Obsahuje veľké množstvá vápnika, sodíka, horčíka, draslíka, fosforu, celulózy, cholínu a rastlinných chemických zlúčenín. Ľudové liečiteľstvoju odporúča pri vysokom krvnom tlaku.

Pasterizovaná.

Zloženie: 70% cvikla, 30% jablko

Krajina pôvodu: Poľsko

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.