Baza šťava BIO 330ml Maurer

PDFTlačiťEmail
Baza čierna
Šťava Maurer BIO
Predajná cena po zľave
Predajná cena1,60 €
Zľava
Popis

Šťava Maurer BIO 330ml

100 % prírodné BIO šťavy MAURER lisované za studena z čerstvého ovocia a zeleniny, zabalené v nezameniteľných sklenených fľašiach s papierovou hlavičkou. BIO šťavy sú vyrobené z produktov vypestovaných v ekologickom poľnohospodárstve, spracované najšetrnejším spôsobom tak, aby si uchovali čo najviac výživných a životodárnych látok.

Šťavy sú spracované ekologickým lisom, ktorý vytláča z ovocia a zeleniny všetky hodnotné a výživné zložky a vitamíny. Tradičná technológia pasterizácie ihneď po lisovaní umožňuje zachovať pôvodnú arómu a farbu šťavy. Prítomnosť usadeniny je spôsobená zvyškami malých častí dužín. Do takto vyrobenej 100% BIO šťavy MAURER, tradične nazývanej mušt, sa nepridáva voda, cukor a iné konzervačné látky.

Šťava z bazy čiernej
Baza čierna je považovaná za liečivú rastlinu už od staroveku. Obsahuje éterické oleje, hlieny a triesloviny, čiže látky, ktoré zvyšujú odolnosť organizmu, a ktoré zvlášť pomáhajú pri nachladení. Vyvoláva potenie, pôsobí proti horúčke a uľahčuje vykašlávanie. Ovocie bazy čiernej obsahuje aj draslík, železo, vitamíny A a C a antokyány. Vďaka tomu predchádza vzniku nádorových chorôb a chorôb obehového systému.

Pasterizovaná.

Zloženie: 70% baza čierna,30%  jablko

Krajina pôvodu: Poľsko

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.