Olive 20ml Bachove kvapky

PDFTlačiťEmail
Pre ľudí, ktorí sú telesne aj duševne úplne vyčerpaní
Olive
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,95 €
Zľava
Popis

 

Olive – oliva európska 20ml

Bachova kvetová terapia

Esencia Oliva pomáhá vysporiadať sa z príznakmi duševného aj fyzického vyčerpania. Keď máte pocit, že už je toho navás priveľa a zásoby energie sú totálne vyčerpané, Oliva bude tá správna voľba pre vás. Obnovuje rezervy duševnej aj fyzickej energie. Oživuje telo, myseľ aj ducha. Cesta životom je niekedy namáhavá aj bez veľkých problémov a preto sa môžete cítiť prechodne vyčerpaný. Oliva vás opäť nabije energiou. Dodá vám schopnosť vyrovnať sa so životom a isť ďalej.

 

Negatívny stav Olive:

Úplne duševné a fyzické vyčerpanie, pocit opotrebvanosti. Zdá sa vám, že všetko si vyžaduje veľmi veľa úsilia a že je to už nad vaše sily. Prežívate hlbokú vnútornú únavu. Máte veľkú potrebu spánku. Kvôli únave nemáte potešenie zo života a každodenný život vás vyčerpáva.

 

Pozitívny stav Olive:

Užívanie esencie Olive vám pomôže zmobilizovať a obnoviť vnútornú silu a vitalitu. Naučíte sa počúvať svoj vnútorný hlas a pochopíte, že ste schopný sa vyrovnať aj s najväčším tlakom a požiadavkami.

 

Kľúčové príznaky stavu Olive:

totálna fyzická, psychická aj duševná únava, veľká potreba spánku, nechuť do života kvôli únave, cítite sa vyžmýkaný, opotrebovaný, už nevládzete ďalej

 

Pre pozitívne naladenie:

Cítim, ako ku mne prúdi sila.

poznám potreby svojho tela.

Mám dostatok sily na všetky úlohy.

 

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.