Olej z Vlašských orechov 100% 200ml Elit Phito

PDFTlačiťEmail
100% olej, za studena lisovaný, prvý lis, vynikajúce prírodné antidepresívum.
Olej z Vlašských orechov 100% 200ml Elit PhitoOlej z Vlašských orechov 100% 200ml Elit Phito
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,05 €
Zľava
Popis
Olej z Vlašských orechov 100% 200ml Elit Phito
Nie náhodou majú plody vlašského orecha tvar mozgu. Olej z vlašských orechov je vynikajúce antidepresívum, zlepšuje pamäť a napomáha lepšie zvládať stresové situácie. Vďaka vitamínom, minerálnym látkam a tiež mastným kyselinám omega 6 a omega 9 má široké pole pôsobnosti. Ak do nášho jedálnička pridáme olej z vlašského orecha, podporíme tak znižovanie hladiny škodlivého cholesterolu, lepšiu priechodnosť ciev, lepšie fungovanie črevnej mikroflóry a prečistenie čriev. Tiež prispieva k obnove metabolizmu, regenerácii tkanív a podpore imunity. Je pomocníkom v boji s nadbytočnými kilami. Vlašské orechy majú priaznivý vplyv na udržiavanie zdravia, posilňujú fyziologickú odolnosť organizmu vystavenému nepriaznivým podmienkam. Podporujú správnu a pravidelnú črevnú funkciu a činnosť močového mechúra, pomáhajú odstraňovať nadbytočný obsah tekutín v tele. Prispievajú k udržiavaniu normálneho metabolizmu tukov a na zachovávanie správnej hladiny cholesterolu v krvi a tým blahodarne ovplyvňujú funkcie srdca a ciev. Priaznivo pôsobí na udržiavanie kvality kože.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Prípadný kal na dne nie je na závadu. Tento výrobok podstúpil rádiologickú kontrolu.
Dávkovanie: 3x denne 1 čajová lyžička 10-15 minút pred jedlom, môžete ho však použiť ako dochucovadlo rôznych šalátov a pokrmov bez tepelnej úpravy.
Zloženie: 100% olej z Vlašského orecha (Juglans Regia, Orech Kráľovský) za studena lisovaný. Za studena lisovaný, prvý lis.
Olej je bez umelých konzervačných látok a farbív a nie je vyrobený z geneticky modifikovaných rastlín.
Nutričné hodnoty na 100g:
Energetická hodnota 3676 kJ /878 kcal
Proteíny 0,0g  z toho cukor 0,0 g
Tuky 99,8 g, Nasýtené mastné kyseliny 11,5 g, mononenasýtené mastné kyseliny 22,8 g, polynenasýtené mastné kyseliny 65,5 g
Soľ 0 g
Vláknina 0 g
Skladovanie: Olej skladujte na chladnom a temnom mieste pri teplote 5 - 20°C.
Po otvorení fľašu uschovajte v chladničke.
Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov.
Obsah: 200ml v tmavej sklennej fľaši
Krajina pôvodu: Ukraina
Upozornenie: Tento výrobok podstúpil rádiologickú kontrolu.
Všetky hore uvedené údaje slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.
Viac informácií o výrobku získate na:
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.