Olej Cédrový BIO 100ml Biopurus

PDFTlačiťEmail
100% BIO olej za studena lisovaný, koncentrát vitamínov, minerálov, bielkovín atď.
Olej Cédrový BIO 100ml BiopurusOlej Cédrový BIO 100ml Biopurus
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,90 €
Zľava
Popis
Olej Cédrový BIO 100ml Biopurus

Pravá sila cédrového oleja sa prejaví, pokiaľ je olej získavaný správnym spôsobom. Zbierajú sa len zrelé šišky, spadnuté vetrom. Orech získaný po olúpaní je treba vylisovať najneskôr do 3 mesiacov. Pri lisovaní sa dbá o to, aby sa jadra nedotýkali kovu. Taktiež samotný olej sa vôbec nemá dotknúť kovu. 
Liečivá schopnosť kvalitného cédrového oleja nemá v prírode analógiu. Je koncentrátom vitamínov, minerálov, bielkovín a ďalších látok potrebných pre život. Napríklad obsahuje viac jódu ako výrobky z rybieho tuku a obsahuje viac horčíku ako iné dosial známe prírodné produkty. Zastúpených je 19 aminokyselín, komplex vitamínov skupiny B, vitamíny A, D, obsah vitamínu E je päťnásobný oproti olivovému oleju.
Spôsoby použitia: Vysoká účinnosť je pri užívaní 1 polievkovej lyžice cédrového oleja denne pri východe slnka. Môže sa užívať tiež v priebehu dňa, nie v noci. 1 čajovú lyžičku 30 – 60 minút pred jedlom, 2 krát až 3x denne, užívať v dĺžke 40 až 60 dní. Potom urobiť prestávku. S prehĺtaním sa neponáhľajte, nechajte olej v ústach rozplynúť. Olej má príjemnú orieškovú chuť, môžeme ho pridávať do šalátov. Pozor! Lyžička však nesmie byť kovová.
Účinok: Olej zo sibírskeho cédru v minulosti nazývali liekom na 100 chorôb. Jeho liečebnú silu uznáva nielen ľudová, ale tiež oficiálna medicína. Má schopnosť zbavovať organizmus nečistôt, rozpúšťa a odvádza z tela usadené ťažké kovy a soli. Jeho vlastnosťou je, že zvyšuje fyzickú i duševnú kondíciu. Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu napomáha pri regenerácii tkaniva, ukľudňuje podráždený nervový systém, zlepšuje spánok, zlepšuje stav pokožky, ozdravuje komplexne imunitný systém, upravuje zloženie krvi, hladinu cholesterolu , rozširuje cievy, blahodarné pôsobí na zažívací trakt, zvyšuje plodnosť mužov a celkovo normalizuje funkciu tela. Cédrový olej podporuje zdravý vývin deti, preto je veľmi prospešný deťom a tehotným ženám.
Cédrový olej je prírodní produkt – nevykazuje nežiaduce účinky, je vhodný pre diabetikov.
Obsah niektorých  zložiek: Vitamíny B1, B2, B3, vitamíny A, E, D, F, bielkoviny, uhlovodany, jód, zinok, železo, meď, mangán, horčík, draslík, vanad, fosfor, kremík, molybdén, nikel, vápnik, olovo, bor, báryum, titan, striebro, hliník, jodidy, kobalt, sodík.

Cédrový olej je biologicky aktívnou potravinou pre zvláštnu výživu. Celkovo posilňuje organizmus, pôsobí pozitívne na odstránenie syndrómu chronickej únavy, zvyšuje duševnú a telesnú výkonnosť. Cédrový olej získaný z orieškov cédru sibírskeho, lisovaním za studena je jedinečným prírodným produktom, ktorého umelá výroba nie je možná. Pre svoju kvalitu a svoje zloženie získava prívlastok najvzácnejší medzi olejmi. Cédrový olej obsahuje najviac linolovej (do 71,8 %) a linolenovej (do 27,75 %) kyseliny, ktoré vykazujú aktivitu vitamínu F. Vzhľadom na to, že obe kyseliny sa nesyntetizujú v ľudskom tele, je potrebné ich doplňovať vhodnými potravinami obsahujúcimi tieto látky. V prípade ich nedostatočného príjmu často vznikajú respiračne ochorenia a na stenách ciev sa zväčšujú vrstvy cholesterolu. Na deficit týchto látok sú citlivé najmä deti, v ich najútlejšom veku (u kojencov) môžu vznikať dermatitídy.
Zloženie: 100% BIO olej lisovaný za studena zo semien
Olej je bez umelých konzervačných látok a farbív.
Nutričné hodnoty na 100g:
Energetická hodnota 3 747 kJ/896 kcal
Bielkoviny Sacharidy 0 g
z toho cukry 0 g
Tuky 99 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 9 g
z toho mononenasýtené mastné kyseliny 66 g
z toho polynenasýtené mastné kyseliny 61,3 g
Vláknina 0 g
Sodík 0 g
Skladovanie: na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí.
Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov.
Obsah: 100ml v tmavej sklennej fľaši
Krajina pôvodu: Nemecko
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach sa zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú, (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo na výrobkoch, alebo pri predávaných produktoch.
Viac informácií o výrobku získate na:

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.