Kurkuma Latte Zázvor dóza BIO 60g Sonnentor

PDFTlačiťEmail
BIO nápoj "ZLATÉ MLIEKO" sa považuje za elixír zdravia a dlhovekosti.
Kurkuma Latte Zázvor dóza BIO 60g SonnentorKurkuma Latte Zázvor dóza BIO 60g Sonnentor
Predajná cena po zľave
Predajná cena5,91 €
Zľava
do 7 pracovných dní
Popis
Kurkuma Latte Zázvor dóza BIO 60g Sonnentor
Zlaté mlieko je tradičný ayurvédsky nápoj pre zdravie a vitalitu, dnes populárny aj u nás ako zdravá alternatíva ku káve.
Vďaka kurkume má široké spektrum priaznivých účinkov na organizmus.
Podľa ayurvédy je zlaté mlieko výrazný posilňovač imunitného systému, antivirotikum a antibiotikum, ktoré čistí organizmus, zlepšuje vylučovanie a dezinfikuje vnútorné orgány.

Zloženie: kurkuma bio 53%, škorica Cejlon bio, zázvor bio, muškátový orech bio, kardamón bio, čierne korenie, šafrán bio

Návod na prípravu: 1 čajovú lyžičku (cca 2g) Kurkumy Latte rozmiešajte v 200ml horúceho mlieka (alebo rastlinného mlieka) a oslaďte. Nápoj môžeme dochutiť 1 čl kokosového alebo mandľového oleja v bio kvalite.

Príprava zlatého mlieka podľa Ayurvedy: 1 čajovú lyžičku kurkumovej pasty rozmiešajte v 200ml horúceho mlieka (môže byť aj rastlinné, napr. kokosové, ryžové, sójové či mandľové) a nechajte variť 4-5 minút na strednom ohni. Dosladiť podľa chuti.

Kurkuma a zlaté mlieko – zdravotné info:
Kurkuma sa radí medzi korenia s priaznivými účinkami na zdravie.  V ayurvédskej medicíne sa používa na podporu správneho fungovania pečene.
Kurkumová pasta: 1 vrchovatú lyžicu (cca 8g) zmesi Kurkuma Latte povarte s 30ml vody, až vznikne jemná pasta. Skladujte v chladničke.

Za liečivé účinky vďačí prítomnosti flavonoidu kurkumín,  ktorý spôsobuje jej žlto-oranžové zafarbenie. Ten podporuje funkciu vnútorných orgánov, čistí krv a ochraňuje pokožku, ako silný antioxidant dokáže zachytávať voľné radikály a pomáha v prevencii civilizačných ochorení.

Skladovať v suchu a chlade.
Bez lepku, mlieka a cukru.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.