Konopný proteínový šejk vanilka 500g Sum

PDFTlačiťEmail
Sladený glykozidmi stévie
Konopný proteínový šejk vanilka
Predajná cena po zľave
Predajná cena16,00 €
Zľava
Popis

 

Konopný proteínový šejk vanilka

 

SUM HEMPOWERTM VANILLA výživný konopný proteínový šejk s extraktom z pravej vanilky. Sladený glykozidmi stévie (získanými z rastliny stévia). Chutný a výživný, rýchla príprava! 49% podiel bielkovín. Kvalitné suroviny a len prírodné arómy. Nič viac!

 

SUM HEMPOWER TM je nová séria výrobkov na báze natural konopného proteínu. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané suroviny a iba prírodné arómy. Osladený bio glykozidmi stévie (získanými z rastliny stévia). Bez GMO, bez pridaného cukru či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až 49%). V balení praktická odmerka 30g.

 

Zloženie: konopný proteínový prášok natural (raw), vanilkový extrakt*, prírodná aróma, sladidlo glykozidy stévie*. *bio = z ekologického poľnohospodárstva

Krajina pôvodu:

suroviny mimo EU, vyrobené na Slovensku.

 

Hlavné zložky výrobku SUM HEMPOWER TM VANILLA:

*Konopný proteínový prášok, natural, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikro-nutrienty.

*Vanilkový extrakt bio. Získaný z pravej vanilky, pestovanej v kontrolovanom ekologickom poľnohospodárstve. Znamená to najmä zachovaný ekosystém a žiadne chemikálie - nie len vo výslednom produkte ale aj v lokalite, kde sa vanilka pestuje. Kúpou produktu s ekologicky pestovanými surovinami prispievate k zachovaniu ekosystémov v týchto lokalitách. A k mnohému ďalšiemu. To dáva zmysel.

Hmotnosť: 500g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.