Hraška na zahusťovanie 1000g Ceria

PDFTlačiťEmail
Bezlepková lahodná hrachová zmes na zahusťovanie, obaľovanie, alebo prípravu pomazánok.
Hraška jemná – hrachová zmes na obaľovanie 1000gHraška jemná – hrachová zmes na obaľovanie 1000g
Predajná cena po zľave
Predajná cena5,60 €
Zľava
Popis
Hraška jemná – hrachová zmes na obaľovanie 1000g
Hraška na zahusťovanie je unikátný český výrobok, v kterom sa spája lahodná chuť a skvelé výživové vlastnosti. Tento výsledok je dosiahnutý bez prídavných látok. Hraška neobsahuje lepok, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani farbivá.

Hraška má znížený obsah sodíku, ktorý je nahradený draslíkom (40% draslík a 60% sodík). Má nízky glykemický index a dobrú antioxidačnú aktivitu. Pre svoj vysoký obsah vlákniny, železa, zinku a horčíka je vhodná ako prevencia proti civilizačným chorobám, vrátane zvýšenej hladiny kyseliny močové v krvi.

Hraška je úžasná obaľovacia zmes na prípravu cestíčka, v ktorom rýchlo a zdravšie obalíte rezne, zeleninu, huby,…. a to bez použitia vajec. Hraškou zdravo zahustíte polievky, omáčky, šťavy, guláš a ďalšie pokrmy. V cestách a fašírkach Hraška dobre spája a preto umožňuje úplné vynechanie vajec.

Hraška slúži k príprave základu pomazánok, dresingov a bešamelových omáčok na zeleninu varenú v pare alebo na zapekanie.

Spojenie vysokých výživových hodnôt a mimoriadne dobrých kulinárskych vlastností , umožňuje Hrašku zaradiť medzi zdravé pokrmy.

Chuť jedál z Hrašky je nezabudnuteľná. Uspokojí i náročných stravníkov, neomrzí a vždy si vás získa svoji príťažlivosťou.

Jedlá z Hrašky sú výnimočné aj svojou stráviteľnosťou. Hraška se pripravuje z jemne mletého hrachu, ktorý je zbavený šupiek a táto skutočnosť výrazne uľahčuje trávenie pokrmov pripravených z Hrašky, bez horkastej chuti po hrachu.

Tieto vlastnosti Hrašky ocenilo Ministerstvo poľnohospodárstva ČR – udelením ceny Zlatý klas (2008) a Juhomoravský kraj ocenil Hrašku v súťaži ZLATÉ PLODY jižní Moravy (2008) a v súťaži Regionální potravina (2013).
Nutričné hodnoty v 100g:
Energia: 319kcal
Bielkoviny: 17,3g
Tuky:3,7g
Sacharidy: 54,2g
Zloženie: hrach (70%), zmes obilnín (kukurica, ryža, pšeno), soľ s obsahom 40% draslíka, zmes korenín

Výrobok neobsahuje: glutén, GMO, vajcia, cholesterol, laktózu, konzervanty, farbivá
Skladovanie: suché prostredie

Upozornenie: balená potravina určená ku konzumácii po nevyhnutnom tepelnom spracovaní

Hmotnosť: 1kg
Výrobca: Ceria

Krajina pôvodu: Česká republika

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.