Raňajková zmes konope BIO 360g Iswari

PDFTlačiťEmail
S konopným proteínom a lucumou
Raňajková zmes BIO
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,80 €
Zľava
Popis

Raňajková zmes s konopným proteínom 360g BIO RAW

 

Raňajkové zmesi BIO patria medzi RAW FOOD, tzv. živé potraviny. Sú pripravené šetrným technologickým postupom a pri ich výrobe neboli použité teploty vyššie ako 42 °C. Vďaka tomu si raňajkové zmesi BIO zachovali významné zloženie látok, ktoré sú cenné vo výžive človeka. Sú plnohodnotným pokrmom a obsahujú dôležité zložky, potrebné na bežný chod ľudského organizmu. Vďaka zloženiu majú nízky glykemický index a sú zdrojom minerálov a stopových prvkov. Raňajkové zmesi BIO dodajú dostatok energie na celý deň, pretože sú v nich zastúpené sacharidy, ktoré sa postupne rozkladajú. Tak zmesi prinášajú dlhodobejší pocit nasýtenia. Sú veľmi chutným pokrmom na ráno i desiatu. Dajú sa kombinovať s ovocím, dosladzovať prírodnými sladidlami alebo miešať s inými raňajkovými zmesami.

Raňajková zmes BIO konopný proteín + lucuma je zložená z pohánky, zlatého ľanu, mandlí, lucumy a konopného proteínu. Pohánka vnáša do zmesi pomaly vstrebávateľné sacharidy, bielkoviny, organické kyseliny, vitamíny skupiny B a minerály. Preto zmes dokonale zasýti na niekoľko hodín. Zlatý ľan je zdrojom omega 3 mastnej kyseliny a vlákniny. Mandle pomáhajú pri zvýšenom pH tráviaceho traktu a prináša do zmesi kyselinu listovú. Lucuma je ovocím plné sacharidov, vitamínov, minerálov a dáva zmesi krémovú vanilkovú príchuť. Vďaka konopnému proteínu je raňajková zmes BIO konopný proteín + lucuma plná plnohodnotných bielkovín a nenasýtených mastných kyselín.

Priemerné výživové hodnoty v 100 g
Energetická hodnota 1591 kJ / 380 kcal
Sacharidy 49,7 g
Vláknina 18,2 g
Tuky 15,4 g
Bielkoviny 15,7 g

 

Zloženie: pohánková krupica, zlatý ľan mletý, mandľová múka, lucuma, konopný proteín, kokosový cukor, hrozienka sultánky.

Raňajková zmes BIO dávkovanie: 4 veľké polievkové lyžice zaliať teplým rastlinným mliekom, kravským mliekom alebo vodou. Zamiešať a nechať stáť 2 min.

Krajina pôvodu: Česko

Výrobca: Iswari

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.