Nutrikaša pohánková 180g Mogador

PDFTlačiťEmail
Nutrikaše neobsahujú laktózu a sú prirodzene bezlepkové.
Nutrikaša pohánková 180g MogadorNutrikaša pohánková 180g Mogador
Predajná cena po zľave
Predajná cena2,60 €
Zľava
Popis
Nutrikaša pohánková 180g Mogador
Sú zamerané na skupinu konzumentov, ktorí majú výživové obmedzenia alebo priamo alergiu na niektoré základné zložky potravín, sú vhodné pre celiatikov a jedinca s intoleranciou k laktóze kravského mlieka.
Nutrikaše Probiotic je instantná ryžová kaša bez lepku a laktózy, je vhodnou súčasťou doplnkové stravy pri:

Obsahuje 10 vitamínov a minerálne prvky. Biotín, mangán, niacín, vitamín C, B12, B6, B2, zinok a železo prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Vitamíny B12, B6, C a železo podporujú bežnú funkciu imunitného systému a prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy. Mangán, vitamín C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Jedna porcia obsahuje 5 miliárd probiotických baktérií Bacillus coagulans. Tieto baktérie spolu s obsiahnutou vlákninou vytvárajú symbiotický vzťah. Prirodzené zapuzdrenie obsiahnutých baktérií zaručuje ich konštantné množstvo v priebehu celej trvanlivosti výrobku aj bez nutnosti skladovania v chladničke.

K sladeniu je používaný ovocný cukor - monosacharid fruktóza. Fruktóza má priaznivejšie glykemický index a bežne sa vyskytuje v zrelom ovocí.

Pre podporu trávenia sú obohatené o vysoký obsah kvalitnej vlákniny z čakanky. Jedna porcia priemerne obsahuje 6% vlákniny inulín.

Príprava: obsah sáčku zalejeme 150 ml horúcej vody s teplotou 80 ° C a dobre rozmiešame. Po 3-5 minútach je kaša pripravená na konzumáciu.

Neodporúčame používať vodu vrelú, z dôvodu neblahého vplyvu na obsiahnuté probiotické kultúry Bacillus coagulans. Pri vyšších teplotách sa časť baktérií znehodnotí a ich efektivita sa môže znížiť.
Zloženie: extrudovaná pohánková múka 33%, sušený glukózový sirup, čiastočne stužený sójový olej, fruktóza 8,5%, vláknina inulín 6,2%, modifikovaný kukuričný škrob, sójový bielkovinový izolát, kazeinát sodný, stabilizátor E 340, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, emulgátor E 471, probiotická kultúra (5 mld. / porcia) Bacillus coagulans, vitamínový a minerálny komplex, jedlá soľ, farbivo karotény.

Výživové hodnoty na 100 g:
energetická hodnota 1899 kJ / 452 kcal,
tuky 14 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 3,1 g,
sacharidy 71 g, z toho cukry 14 g,
vláknina 9,8 g,
bielkoviny 5,6 g, s
oľ 0,93 g.
S ohľadom na hodnoty obsiahnutých látok, odporúčame konzumáciu maximálne 3 porcií denne pripravených podľa návodu.
Krajina pôvodu: Česká republika

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.