Nutrikaša čokoláda 180g Mogador

PDFTlačiťEmail
Nutrikaše neobsahujú laktózu a sú prirodzene bezlepkové
Nutrikaša čokoláda 180g MogadorNutrikaša čokoláda 180g Mogador
Predajná cena po zľave
Predajná cena2,60 €
Zľava
Popis
Nutrikaša čokoláda 180g Mogador
Sú zamerané na skupinu konzumentov, ktorí majú výživové obmedzenia alebo priamo alergiu na niektoré základné zložky potravín, sú vhodné pre celiatikov a jedinca s intoleranciou k laktóze kravského mlieka.
Nutrikaše Probiotic je instantná ryžová kaša bez lepku a laktózy, je vhodnou súčasťou doplnkové stravy pri:

Obsahuje 10 vitamínov a minerálne prvky. Biotín, mangán, niacín, vitamín C, B12, B6, B2, zinok a železo prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Vitamíny B12, B6, C a železo podporujú bežnú funkciu imunitného systému a prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy. Mangán, vitamín C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Jedna porcia obsahuje 5 miliárd probiotických baktérií Bacillus coagulans. Tieto baktérie spolu s obsiahnutou vlákninou vytvárajú symbiotický vzťah. Prirodzené zapuzdrenie obsiahnutých baktérií zaručuje ich konštantné množstvo v priebehu celej trvanlivosti výrobku aj bez nutnosti skladovania v chladničke.

K sladeniu je používaný ovocný cukor - monosacharid fruktóza. Fruktóza má priaznivejšie glykemický index a bežne sa vyskytuje v zrelom ovocí.

Pre podporu trávenia sú obohatené o vysoký obsah kvalitnej vlákniny z čakanky. Jedna porcia priemerne obsahuje 6% vlákniny inulín.

Príprava: obsah sáčku zalejeme 150 ml horúcej vody s teplotou 80 ° C a dobre rozmiešame. Po 3-5 minútach je kaša pripravená na konzumáciu.

Neodporúčame používať vodu vrelú, z dôvodu neblahého vplyvu na obsiahnuté probiotické kultúry Bacillus coagulans. Pri vyšších teplotách sa časť baktérií znehodnotí a ich efektivita sa môže znížiť.
Zloženie: extrudovaná ryžová múka 30,8%, sušený glukózový sirup, čiastočne stužený sójový olej, fruktóza, modifikovaný kukuričný škrob, vláknina inulín 6,2%, kúsky čokolády 5% (kakaová hmota, cukor, dextróza, emulgátor sójový lecitín), kazeinát sodný, sójový bielkovinový izolát, kakao, stabilizátor E 340, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, emulgátor E 471, probiotická kultúra Bacillus coagulans 5 mld / porcia), vitamínový a minerálny komplex, jedlá soľ, aróma, farbivo karotény.
Výživové hodnoty na 100 g:
energetická hodnota 1869 kJ / 444 kcal,
tuky 12 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 3,3 g,
sacharidy 75 g, z toho cukry 18 g,
vláknina 7,7 g,
bielkoviny 5,2 g,
soľ 0,88 g.

S ohľadom na hodnoty obsiahnutých látok, odporúčame konzumáciu maximálne 3 porcií denne pripravených podľa návodu.
Krajina pôvodu: Česká republika

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.