Raňajková zmes mango BIO 360g Iswari

PDFTlačiťEmail
Mango-Baobab
BIO Raňajková zmes
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,80 €
Zľava
Popis

BIO Raňajková zmes Mango-Baobab, ISWARI 360g

 

Raňajkové zmesi sú unikátne tým, že sú živou stravou ("raw") - ich ingrediencie neboli nikdy spracované pri vyššej teplote ako 40 ° C. Zachovávajú si tak plnohodnotné nutričné zloženie ako pôvodná plodiny. Okrem toho obsahujú superpotraviny (superfoods), čo sú potraviny s mimoriadnymi nutričnými kvalitami.

Zmesi od Iswari sú mierne dosladené kokosovým cukrom. To je chuťovo veľmi lahodné nerafinované sladidlo s karamelovým nádychom a nízkym glykemickým indexom (GI = 35), obsahujúce vysoké množstvo minerálov. Vďaka nízkemu glykemickému indexu dodá zmes telu energiu na niekoľko hodín.

 

Raňajková zmes Mango-Baobab obsahuje:

  • Pohánková krupica - obsahuje vysoké množstvo pomaly vstrebateľných sacharidov a ďalej bielkoviny s komplexnejším zložením ako obilniny. Prirodzene obsahuje množstvo minerálov a vitamínov.

  • Vločky z bezlepkového a naklíčených ovsa - ovsené vločky sú bohaté na pomaly metabolizované sacharidy a sú prirodzeným zdrojom minerálov a vitamínov. Navyše ovos v raňajkách ISWARI je bezlepkový a naklíčený.

  • Mango - je tropické ovocie, ktoré prirodzene obsahuje množstvo vitamínov, minerálov a vlákninu. Obsahuje malé množstvo tuku a sodíka.

  • Baobab - zreje a zároveň sa aj suší na rovnomennom africkom strome, ktorý je niekedy nazývaný "stromom života" kvôli jeho neobyčajným nutričným vlastnostiam.

  • Lucuma - ovocie z Peruánskych Ánd. Patrí medzi dnes zabudnuté plodiny, hoci kedysi bývala cenenou potravinou Inkov. Má lahodnú krémovú chuť s jemnou príchuťou vanilky. Je bohatá na pomaly vstrebateľné sacharidy, prirodzene obsahuje železo.

  • Naklíčené pohánka - naklíčené nelúpaná pohánka je stráviteľnejšie, pretože pri klíčení sa aktivujú enzýmy a štiepia organické látky. A naviac naklíčené pohánka báječne chutí a chrumká.

 

 

Dávkovanie: 4 veľké polievkové lyžice zalejte teplým (do 40 ° C) rastlinným alebo bežným mliekom alebo vodou. Zamiešajte a čakajte 2 minúty. Pridajte plátky čerstvého ovocia (banán, jahody, jablko, apod.). Možno dosladiť sirupom z agáve či kokosovým cukrom . Zmes možno prisypať do inej, napr. cereálnej kaše a zvýšiť tak jej nutričnú hodnotu, pridať do jogurtu, apod.

Balenie: 360g

Upozornenie: Bez lepku. Trvanlivosť predĺžite skladovaním v chladničke. Skladujte v suchu, chlade a mimo slnečné žiarenie.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.