Mixér Blender G21 Perfect Smoothie Smart Vitality biely

PDFTlačiťEmail
Kvalitný, výkonný a multifunkčný, 6 prednastavených programov, ideálny na RAW a domáce zmrzliny. Objem 2,5 l, 1 680 W, 32 000 otáčok.
Na objednávku do 10 dní.
Mixér Blender G21 Perfect Smoothie Smart Vitality bielyMixér Blender G21 Perfect Smoothie Smart Vitality biely
Predajná cena po zľave
Predajná cena263,21 €
Zľava
Mixér G21 Perfect smoothie smart vitality
Mixér G21 Perfect smoothie smart vitality
Popis
Mixér Blender G21 Perfect Smoothie Smart Vitality biely
Je to kvalitný a výkonný multifunkčný mixér, ktorý zvládne vďaka svojmu výkonu namixovať akýkoľvek druh potravy veľmi najemno. Je vhodný ako do domácnosti, tak do reštaurácií, kaviarní, barov, atď. Ide o druhú generáciu veľmi obľúbených mixérov Perfect Smoothie. Je opatrený kovovými ozubenými prevodmi , ktoré zabezpečujú vysokú životnosť mixéra a zároveň umožňujú vysokú rýchlosť otáčok.

Okrem mixovania, miešania, drvenia a sekania zvládne mixér bez problémov vyrábať ovocné desiaty pre malé deti, koktaily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky. Vďaka svojmu fantastickému výkonu sa skvele hodí aj pre prípravu RAW stravy.

Jeho nádoba s objemom 2,5 l je plne postačujúce aj pre mixovanie objemnejších potravín, ktoré nie je potrebné krájať, a do nádobky sa pohodlne zmestia. Nádoba je vyrobená z Tritan čiže kopolyesteru, čo je veľmi tvrdý a ľahký plast, ktorý je odolný voči poškriabaniu alebo rozbitiu. Zaisťuje dlhú životnosť výrobku a je šetrný k životnému prostrediu, BPA free. Vďaka nemu dokáže mixér pracovať ako s horúcimi, tak aj so studenými potravinami. nezachytáva vôňu ani chuť potravín . Možno v ňom teda pripravovať aj domáce polievky či omáčky.

Hlavnou výhodou mixéra G21 Smart Smoothie Vitality je 6 inteligentných prednastavených programo, ktoré vám uľahčia prácu s mixérom. Jedná sa o programy na spracovanie zeleniny, polievok, omáčok, smoothie, orechov a sójového mlieka. Po spustení zvoleného programu sa môžete venovať inej práci a mixér zatiaľ všetko zvládne za vás. Čas a rýchlosť mixovania možno nastaviť ešte pred spustením programu, po jeho spustení už nie je možné čas a rýchlosť upravovať.

Digitálny LCD displej zabezpečuje výborný prehľad o čase, rýchlosti a automatickom programe mixovania.

Blender G21 Smart Smoothie Vitality disponuje vylepšeným chladením ložísk a nožov a dochádza tak k nižšiemu zahrievaniu tekutiny. Ďalej tiež bolo vylepšené odhlučnenie motora mixéra.

Koktaily & mixovanie
Doslova za pár sekúnd dokáže Blender G21 Smart Smoothie Vitality pripraviť výborné ovocné a zeleninové kokteily . Vďaka unikátnemu systému mixovanie, vysokému výkonu a šiestim nožom, ktoré potravu rozdelia na malé kúsočky, si ovocie a zelenina zachovajú svoju bunkovú štruktúru a výsledný koktail poskytne vášmu telu viac vitamínov.

Blender nemá problém ani s rozmixovaním takých potravín ako je napríklad mrkvová vňať, ktorá je tvrdšia a niektoré menej výkonné mixéry majú problém s jej spracovaním. Perfect Smoothie Vitality ju rozmixuje v hladkú krémovú šťavu plnú vitamínov a vlákniny bez najmenších problémov.

Zmrzliny
Príprava domácej zmrzliny je pre multifunkčný mixér G21 Smart Smoothie Vitality hračkou. Dokáže pracovať tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať. Vytvorí tak nadýchanú a jemnú domácu zmrzlinu, ktorá vás najmä v letných mesiacoch každý deň krásne osvieži. Z konzervovaného ovocia s ním môžete pripraviť lahodné sirupy na poliatie zmrzliny, lievancov či palaciniek.

Varenie
Pomocou mixéra získate za pár minút napríklad brokolicovú, hráškovú, tekvicovú či šošovicovú polievku plnú zdraviu prospešných živín, ktorá bude krásne jemná a krémová. Jednoducho stačí všetky suroviny na polievku naložiť do nádoby, rozmixovať, dochutiť a polievka je hotová, horúca a pripravená na konzumáciu. Blender G21 Smart Smoothie Vitality zvládne obdobným spôsobom pripraviť chutné omáčky, detské výživy, nátierky, ale aj mleté mäso, drvené orechy, apod.

RAW strava
Vzhľadom k obrovskému výkonu sa mixér perfektne hodí aj na prípravu RAW stravy ktorá je nielen zdravá, ale so správnymi spotrebičmi aj veľmi chutí, preto je pre jej prípravu mixér G21 Smart Smoothie Vitality správnou voľbou.

RAW food čiže surová (živá) strava je strava, ktorá neprešla tepelnou úpravou (zahriatím nad 45 ° C) a je teda plná aktívnych enzýmov, minerálov, vitamínov a kvalitných živín. Je vedecky dokázané, že tepelne spracované potraviny sú menej hodnotné a pre naše zdravie môžu byť škodlivé. RAW food znamená stravovanie sa predovšetkým plodmi ovocných stromov a kríkov, zeleninou, divokými bylinami, orieškami a semienkami.

Súčasťou balenia je ergonomické vtláčadlo a viečko pre uľahčenie manipulácie s mixérom. Viečko je opatrené lievikom, ktorý umožňuje pohodlné postupné pridávanie potravín či jednotlivých surovín v priebehu mixovania.

Parametre:
Farba: white/ biela
Otáčky/min.: 32 000
Objem nádoby: 2,5 l
Odolnosť nádoby: - 40 ° C do + 120 ° C
Materiál nádoby: Tritan Copolyester
Výkon: 1680 W
Tepelná poistka proti prehriatiu
BPA free (bez použitia bisfenolu-zdraviu škodlivý uhľovodík)
Hmotnosť: 5 kg
Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 23 x 23 x 57 cm

Obsah balenia:
Blender G21 Smart Smoothie Vitality white
Mačkadlo/ vtláčadlo
Viečko s lievikom

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.