Mixér G21 Perfect Smoothie VITALITY cappuccino

PDFTlačiťEmail
Kvalitný, výkonný a multifunkčný, ideálny na RAW smoothie a domáce zmrzliny.
Objem 2,5 l, 1 680 W, 32 000 otáčok.
Na objednávku do 10 dní.
Mixér G21 Perfect Smoothie VITALITY cappuccinoMixér G21 Perfect Smoothie VITALITY cappuccino
Predajná cena po zľave
Predajná cena226,61 €
Zľava
Mixér G21 Perfect smoothie
Mixér G21 Perfect smoothie
Popis
Mixér G21 Perfect Smoothie VITALITY cappuccino
Je to výkonný a multifunkčný mixér, ktorý zvládne vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu namixovať akýkoľvek druh potravy veľmi najemno. Je vhodný ako do domácnosti, tak aj do reštaurácií, kaviarní, barov, atď.

Ide o druhú generáciu veľmi obľúbených mixérov Perfect Smoothie a okrem mixovania, miešania, drvenia a sekania zvládne mixér bez problémov vyrábať tiež ovocné desiaty pre deti, koktaily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky.

Blender Perfect Smoothie Vitality disponuje vylepšeným chladením ložísk a nožov a dochádza tak k nižšiemu zahrievaniu tekutiny. Je opatrený kovovými ozubenými prevodmi , ktoré zabezpečujú vysokú životnosť mixéra a zároveň umožňujú vysokú rýchlosť otáčok. Ďalej tiež bolo vylepšené odhlučnenie motora mixéra.

Jeho nádoba s objemom 2,5 l je plne postačujúca aj pre mixovanie objemnejších potravín, ktoré nie je potrebné krájať, a do nádobky sa pohodlne zmestia. Je vyrobená z Tritan čiže kopolyesteru, čo je veľmi tvrdý a ľahký plast, ktorý je odolný voči poškriabaniu alebo rozbitiu. Zaisťuje dlhú životnosť výrobku a je šetrný k životnému prostrediu. Vďaka nemu dokáže mixér pracovať ako s horúcimi, tak aj so studenými potravinami. Nezachytáva vôňu ani chuť potravín. Možno v ňom teda pripravovať aj domáce polievky či omáčky.

Koktaily & mixovanie
Doslova za pár sekúnd dokáže Blender G21 Perfect Smoothie Vitality pripraviť výborné ovocné a zeleninové kokteily. Vďaka unikátnemu systému mixovania, vysokému výkonu a šiestich nožov, ktoré potravu rozdelia na malé kúsočky, si ovocie a zelenina zachovajú svoju bunkovú štruktúru a výsledný koktail poskytne vášmu telu viac vitamínov.
Blender nemá problém ani s rozmixovaním takých potravín ako je napríklad mrkvová vňať, ktorá je tvrdšia a niektoré menej výkonné mixéry majú problém s jej spracovaním. Perfect Smoothie Vitality ju rozmixuje v hladkú krémovú šťavu plnú vitamínov a vlákniny bez najmenších problémov.

Zmrzliny
Príprava domácej zmrzliny je pre multifunkčné mixéry G21 Perfect Smoothie Vitality hračkou. Dokáže pracovať tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať. Vytvorí tak nadýchanú a jemnú domácu zmrzlinu, ktorá vás najmä v letných mesiacoch každý deň krásne osvieži. Z konzervovaného ovocia s ním môžete pripraviť lahodné sirupy na poliatie zmrzliny, lievancov či palaciniek.
Varenie
Pomocou mixéra získate za pár minút napríklad brokolicovú, hráškovú, tekvicovú či šošovicovú polievku plnú zdraviu prospešných živín, ktorá bude krásne jemná a krémová. Jednoducho stačí všetky suroviny na polievku naložiť do nádoby, rozmixovať, dochutiť a polievka je hotová, horúca a pripravená na konzumáciu. Blender G21 Perfect Smoothie Vitality zvládne obdobným spôsobom pripraviť chutné omáčky, detské výživy, nátierky, ale aj mleté mäso, drvené orechy, apod.
RAW strava
Vzhľadom k obrovskému výkonu sa mixér perfektne hodí aj na prípravu RAW stravy ktorá je nielen zdravá, ale so správnymi spotrebičmi aj veľmi chutí, preto je pre jej prípravu mixér G21 Perfect Smoothie Vitality správnou voľbou.

RAW food, čiže surová (živá) strava je strava, ktorá neprešla tepelnou úpravou (zahriatím nad 45 ° C) a je teda plná aktívnych enzýmov, minerálov, vitamínov a kvalitných živín. Je vedecky dokázané, že tepelne spracované potraviny sú menej hodnotné a pre naše zdravie môžu byť škodlivé. RAW food znamená stravovanie sa predovšetkým plody ovocných stromov a kríkov, zeleninou, divokými bylinami, oriešky a semienkami.

Súčasťou balenia je ergonomické vtláčadlo a viečko pre uľahčenie manipulácia s mixérom. Viečko je opatrené lievikom, ktorá umožňuje pohodlné postupné pridávanie potravín či jednotlivých surovín v priebehu mixovania.

Parametre:
Farba: cappuccino
Otáčky/min.: 32 000
Objem nádoby: 2,5 l
Odolnosť nádoby: -40 až 120 ° C
Materiál nádoby: Tritan Copolyester
Výkon: 1680 W
Tepelná poistka proti prehriatiu
BPA free (bez použitia bisfenolu-zdraviu škodlivý uhľovodík)
Hmotnosť: 5 kg
Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 23 x 23 x 57 cm

Obsah balenia:
Blender G21 Perfect Smoothie Vitality cappuccino
Mačkadlo/ vtláčadlo
Viečko s lievikom

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.