G21 Perfect Smoothie biely

PDFTlačiťEmail
Vysokovýkonný, multifunkčný mixér
G21 Perfect Smoothie
Predajná cena po zľave
Predajná cena191,00 €
Predajná cena bez DPH157,33 €
Zľava-11,00 €
Popis

 

Popis produktu:
Kvalitný a výkonný multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie zvládne namixovať akýkoľvek druh potravy a vždy dosiahne vynikajúci výsledok. Okrem mixovania, miešania, drvenia a sekania, zvládne mixér bez problémov vyrábať ovocné výživy pre malé deti, kokteily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky. Vzhľadom na obrovský výkon a na ostré mixovacie nože, ktorými je mixér vybavený, sa perfektne hodí aj pre prípravu RAW stravy.
Objem nádoby 2,5 l je plne postačujúci aj pre mixovanie viacerých objemných potravín, ktoré netreba krájať, pretože sa do nádobky pohodlne zmestia. Mixér, vzhľadom k svojmu výkonu dokáže mixovať potraviny veľmi najemno.
Samotná nádobka je vyrobená z veľmi odolných materiálov tak, aby dokázala pracovať aj s horúcimi, aj so studenými potravinami. Materiál, z ktorého je nádobka vyrábaná, nezachytáva vôňu, ani chuť potravín, možno teda v mixéri pripravovať aj domáce polievky či omáčky.
Mixér G21 Perfect Smoothie je vhodný aj pre domácnosť, aj pre komerčné využitie napríklad do kaviarní a reštaurácií.

Špecifikácia:
Farba: biela
Otáčky / min .: 1000 - 35000
Objem nádoby: 2,5 l
Odolnosť nádobky: -40 ° C - 120 ° C
Výkon: 1500W
Rozmery: 27,5 x 24 x 54,5 cm (š x h x v)
Hmotnosť: 5kg
Súčasťou balenia je ergonomická habarka a viečko pre uľahčenie manipulácie s mixérom. Viečko je opatrené lievikom, ktorá umožňuje pohodlné postupné pridávanie potravín či jednotlivých surovín v priebehu mixovania.

Koktaily a mixovanie
Ovocné a zeleninové kokteily dokáže G21 Perfect Smoothie pripraviť doslova za pár sekúnd. Mixér dokáže, vďaka unikátnemu systému mixovania, ktorý je spôsobený jeho vysokým výkonom a ostrými nožmi, ktoré potravu doslova rozdelí na malé kúsočky, zachovať bunkovú štruktúru namixovaného ovocia a zeleniny a tým poskytnúť ľudskému telu viac vitamínov a ich rýchlejšie vstrebávanie.
Navyše mixér dokáže rozmixovať aj také potraviny, či tvrdšie vlákniny, s ktorými by mali iné, menej výkonnejšie mixéry problémy, alebo by ich úplne nerozmixovali. Medzi najznámejšie suroviny, ktoré sú pre klasické mixéry ťažko spracovateľné, ale sú zdraviu veľmi prospešné a obsahujú množstvo blahodarných živín a vitamínov sa radí mrkvová vňať, ktorú mixér G21 Perfect Smoothie rozmixuje bez najmenšieho zaváhania na krémovú hladkú šťavu, ktorú je schopné konzumovať aj malé dieťa.
Oproti šťave z odšťavovača získate pri spracovaní ovocia a zeleniny v mixéri G21 Perfect Smoothie krémovú, hladkú a napenenú šťavu, ktorá je plná hodnotných vláknin.

Zmrzliny
Pre multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie je príprava domácej zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovať so svojimi ostrými nožmi tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať, ale iba do jemna "rozšľahať" a vytvoriť tak nadýchanú zmrzlinu. Celý proces trvá niekoľko sekúnd. Lahodná zmrzlina v letných mesiacoch sa dá vyrobiť aj bez zmrzlinovača!
Konzervované ovocie dokáže mixér premeniť na lahodné ovocné sirupy, ktoré sú vhodné na poliatie zmrzlín, lievancov či palaciniek.

Varenie
Príprava polievok v mixéri G21 Perfect Smoothie nie je sen, ale skutočnosť. Pomocou mixéra získate rýchlo, za pár minút horúcu polievku, plnú zdravých prospešných živín. Brokolicová, hrášková či šošovicová polievka bude jemne krémová a vyhnete sa nedokonalému mixovania polievky priamo na sporáku ponorným mixérom a zacákanému sporákovi, či prelievania polievky z nádoby do nádoby a tým vrchu špinavému riadu. Jednoducho stačí všetky suroviny na polievku podľa receptu nahádzať do veľkej nádoby mixéra a začať mixovať, pridať korenie a za 5 - 6 minút je polievka horúca a hotová, pripravená priamo na konzumáciu.
Mixér G21 Perfect Smoothie ale nezvládne len prípravu polievky. Bude Vám nápomocný napríklad pri príprave omáčok, výživ, chutných nátierok či pri mletí mäsa alebo drvenia orechov.

TD P { margin-bottom: 0cm; }TH P { margin-bottom: 0cm; }P { margin-bottom: 0.21cm; }

Parametre

Názov

Hodnota

Barevné provedení:

Biela

Hmotnost (kg):

5

Výkon (W):

1500

Mixéry, mlýnky, roboty:

Mixéry

Otáčky (1/min):

1000 - 35000

Objem (l):

2,5

Rozměr (š x v x h) v mm:

275 x 545 x 240

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.