Aniónové vložky Winalite denné 10ks

PDFTlačiťEmail
menštruačné
Aniónové vložky
Predajná cena po zľave
Predajná cena4,75 €
Zľava
Popis

Aniónové vložky - Winalite denné 10ks

Menštruačné vložky predstavujú nenahraditeľnú pomôcku fyziologických potrieb ženského organizmu. Výlučky počas menštruácie vzhľadom na veľké množstvo obsiahnutých organických substancií, stávajú sa vhodným základom pre rozmnožovanie baktérií. Vývoj mikroorganizmov často zapríčiňuje zápalové stavy, ako napríklad, zápal pošvy, alebo krčka maternice, zápal močového mechúra, alebo nákazu močových ciest a pod.
Prejavom toho môžu byť mdloby, zvýšené teploty, veľké množstvo výlučkov, bolesti v podbrušku, časté močenie niekedy aj bolestivé, neudržanie moču a iné. Môže dôjsť k celkovému oslabeniu organizmu a konečné
výsledky môžu byť oveľa závažnejšie.

Prečo používať menštruačné aniónové vložky Winalite

Aniónové vložky „Love Moon" sa starajú o zdravie žien a sú nenahraditeľným pomocníkom pri dodržiavaní osobnej hygieny každej ženy.

Aniónový čip v menštruačných vložkách „Love Moon" môže vytvárať až 5000 aniónov na 1 centimeter kubický, efektívne odstraňovať príčiny zápalu vaginálnej sliznice a tiež zabraňovať rozmnožovaniu baktérií spôsobujúcich rôzne zápaly.

Použitie vložiek „Love Moon"
umožňuje zlepšiť metabolizmus a vnútornú sekréciu, posilniť imunitu, stabilizovať tlak, ničiť baktérie, zmierniť zápal, odstrániť nepríjemný zápach a zbaviť sa únavy.

10 dôvodov prečo použiť aniónové vložky

- pôsobia antibakteriálne,
- nedráždia pokožku,
- odstraňujú zápaly,
- zlepšujú vnútornú sekréciu,
- odstraňujú nepríjemné zápachy,
- posilňujú imunitný systém,
- pomáhajú pri únave,
- neobsahujú chemické ingrediencie,
- stabilizujú tlak,
- zbavujú únavy

Jednotlivé vrstvy aniónových vložiek Winalite

  1. Pri výrobe vrchnej vrstvy sa používa veľmi tenká bavlna, ktorá bráni kontaktu pokožky s vlhkosťou.

  2. Aniónový čip. Táto vrstva pri používaní generuje kondenzované anióny, ktoré upevňujú zdravie, imunitu, odstraňujú z tela toxíny, ničia baktérie a nepríjemný zápach. V praxi ak žena potrebovala za deň 3-5 vložiek, tak teraz stačí 1-2 na deň a 1 na noc.

  3. Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.

  4. Vrstva, ktorá obsahuje silne absorbujúci materiál, ktorý mení presakujúcu vlhkosť v gél a tým bráni nepríjemnému lepivému pocitu

  5. Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.

  6. Termostabilizujúca spodná vrstva dokáže prepúšťať vzduch, čo umožňuje vyparovaniu vlhkosti, zabezpečuje vetranie a efektívne bráni nepríjemnému pocitu mokra, ktorý vzniká medzi vložkou a telom.

  7. Fixačná páska z potravinárskeho lepidla, ktorá sa dokáže prispôsobiť pohybom tela.

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.