Tampóny Natracare Regular 20ks

PDFTlačiťEmail
bez chlóru
Tampóny
Predajná cena po zľave
Predajná cena4,20 €
Zľava
Popis

Natracare tampóny Regular 20ks

Tampóny Natracare sú vyrobené z prírodných materiálov a nie sú bielené chlórom. Vložky sú na 95% biologicky odbúrateľné, sú úplne bez parfumácie a bez plastov. Tieto tampóny sú extra jemné. V balení je 20 ks.
Čo je na Natracare tak neobyčajného?
Od roku 1989 sa výrobky Natracare stali prirodzenou variantou dámskej hygieny, pretože prospievajú nielen zdraviu, ale tiež životnému prostrediu. Natracare tampóny sú z certifikovanej 100% biobavlny a rovnako tiež vložky a slipové vložky sú vyrobené len z prírodných materiálov, úplne bez chlóru. Neobsahujú žiadne umelé látky, parfémy alebo plasty. Ženy naviac chcú obmedziť kontakt so syntetickými materiálmi, škodlivými chemikáliami a umelými látkami. Natracare produkty sú prirodzeným výberom žien, pretože sú:
Bez chlóru
Dioxíny vážne znečisťujú vzduch, vodu, pôdu a rastliny, naviac zostávajú navždy v našich tukových bunkách. Je to spôsobené mnohými prirodzenými aj priemyselnými procesmi, ako sú napríklad postreky pesticídmi, chlórové bielenie materiálov pri výrobe bielených papierov (napr. vreckoviek, vložiek a tampónov). To je dôvod, prečo sú produkty Natracare vyrobené úplne bez chlóru.
Vyrobené z biobavlny
Používanie pesticídov je rozšírené po celom svete a je škodlivé pre ľudí aj životné prostredie. Používanie bioproduktov pomáha znížiť znečistenie životného prostredia a expozíciu dioxínov. To je dôvod, prečo sú Natracare tampóny a dámske vlhčené obrúsky vyrábané len s použitím 100% certifikovanej biobavlny.
Vyrobené z prírodných materiálov
Ženy trpiace alergiami, podráždením kože, bolestivosťou a svrbením môžu pozorovať zhoršenie svojho stavu počas menštruácie. Veľa svetových gynekológov doporučuje týmto ženám, aby vyskúšali Natracare celobavlnené produkty a vyhli sa syntetickým a chemickým látkam bežne obsiahnutých v dámskych hygienických prostriedkoch. Veľa žien zaznamenalo úľavu a zlepšenie ich problémov pri používaní Natracare produktov, ktoré neobsahujú rayon, plasty, živicu ani parfémy. Natracare vložky neobsahujú polyakrylátové absorbenty ani plasty, ktoré môžu v blízkosti kože spôsobiť podráždenie.
Biologicky odbúrateľné
Väčšina dámskych vložiek, tampónov a vlhčených obrúskov je plná syntetických materiálov, napríklad plastov, ktoré sa v zemi nerozpadnú stovky rokov. Preto sú Natracare produkty 95–100% biologicky odbúrateľné a kompostovateľné.

V balení: 20 ks

Krajina pôvodu: UK

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.