Mycosin Ošetrujúce sérum 20ml Cannaderm

PDFTlačiťEmail
STOP kožným plesniam
Mycosin
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,10 €
Zľava
Popis

Mycosin ošetrujúce sérum 20ml

Mycosin antimykotické sérum z čistého konopného oleja, so šalviou, arnikou, citricidalom a alkoholom na špeciálnu starostlivosť o pokožku a nechty s prejavmi mykóz. Obsiahnuté účinné látky a kyslé pH antimykotického séra podporujú prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek a zvyšujú obranyschopnosť pokožky proti kvasinkám a plesniam. Po aplikácii séra rýchlo dochádza k upokojeniu a zvláčneniu pokožky a obmedzeniu nepríjemných sprievodných javov pri mykózach. Pri dlhodobom používaní séra sa upravuje celkový stav a obranyschopnosť ošetrovanej pokožky, dochádza k výraznému obmedzeniu výskytu plesní a mykóz na pokožke.
Použitie: Sérum dôkladne pretraste, naneste na pokožku alebo nechty a jemne rozotrite. Nepoužívajte na ošetrenie očných partií a slizníc. Sérum sa ľahko vstrebáva, nezanecháva mastný film a nedráždi pokožku. Sérum je možné používať tak na ošetrenie podráždenej pokožky ako aj na prevenciu proti kvasinkovým a plesňovým infekciám pokožky napríklad po návštevách kúpaliska či sauny, pri cestovaní, antibiotickej liečbe, chemoterapii a podobne. Prípadné začervenanie pokožky nie je na závadu a samo vymizne.

Zloženie: Alcohol den., Cannabis Sativa Seed Oil, Eugenia Caryophylus, Arnica Montana Extract, Salvia Officinalis,Acetum, Leptospermum Scoparium, Citrus Grandis.

Krajina pôvodu: Česko

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.