Intime 150ml Cannaderm

PDFTlačiťEmail
Na intímne hygienu
Intime
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,90 €
Zľava
Popis

 

Intime na intímnu hygienu 150ml

Intime emulzia na intímnu hygienu s čistým konopným olejom, šalviou, tymiánom a s mierne kyslým pH na ošetrovanie a umývanie intímnych partií. Obsiahnuté účinné látky obnovujú prirodzenú pH rovnováhu sliznice intímnych partií a zvyšujú jej odolnosť proti zápalom a kvasinkovým infekciám (mykózam). Pri dlhodobom používaní sa upravuje celkový stav a funkcia pošvovej sliznice, dochádza k výraznému obmedzeniu recidív zápalov a mykóz v intímnych partiách.
Použitie: Dôkladne pretriasť! Emulziu naneste na navlhčenú sliznicu v intímnych partiách, jemne rozotriete a nechajte krátko pôsobiť. Následne dôkladne opláchnite čistou vodou. Ošetrujúca emulzia je vďaka účinným látkam a kyslému pH vhodná tak na každodennú hygienu intímnych partií ako aj na prevenciu vzniku a recidív mykóz a zápalov napríklad po návštevách kúpaliska či sauny, pri cestovaní, antibiotickej liečbe, chemoterapii a podobne.
Zloženie:

Aqua, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (and) Lauryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Cannabis Sativa Seed Oil, Glycerin, Citrus Grandis Extract, Panthenol, Xanthan gum, Lactic Acid, Thymus Vulgaris Oil, Salvia Officinalis Oil, Thymus Serpyllum Oil, Inositol

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.