Esenciálny olej 100% COPAIBA Extra 5ml Trávníček

PDFTlačiťEmail
100% esenciálny olej, Copaiba je považovaná za jednu z najviac protizápalových látok na svete.
Esenciálny olej 100% COPAIBA Extra 5ml TrávníčekEsenciálny olej 100% COPAIBA Extra 5ml Trávníček
Predajná cena po zľave
Predajná cena29,90 €
Zľava
Popis
Esenciálny olej 100% COPAIBA Extra 5ml Trávníček
Olej je destilovaný z oleoresinu nazývaného copaiba. Táto živica sa vyrába ako šťava zo stromu v Južnej Amerike z rodu Copaifera. Napriek tomu, že živica samotná môže zmeniť farbu v závislosti od pomeru živice k esenciálnemu oleju, po oddestilovaní oleja by mala byť farba bledožltá s mierne horkou chuťou a arómou, ktorá pripomína balzam stromu.
Copaiba je považovaná za jednu z najviac protizápalových látok na svete, ale využíva sa väčšinou ako lak alebo náter. Tento eterický olej sa v hojnom množstve využíva v tradičnej medicíne a rýchlo s šíri po celom svete.
 
Priaznive účinky: pomáha likvidovať zápaly, plesne, parazity,baktérie, vírusy, pomáha likvidovať helikobaktera, poháha riešiť problémy na úrovni psychosomatiky. Napomáha pri zápaloch okostnice a odporúča sa pri zápaloch ústnej dutiny. Upokojuje hormonálny a lymfatický systém, pomáha odstraňovať bolesti pohybového aparátu a poúrazové stavy. Pomáha riešiť nezistené kmene plesní, napomáha s liečbou zápalu hrdla, u detí pri rôznych zápaloch. Odporúča sa pridávať do krému a potierať do oblasti zápalu, obličiek, podbruška a popri celej chrbtici.

Zloženie: Copaiba 100% olejová živica (Copaifera reticulata)
Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 2 kvapky pod jazyk pre dospelých
Objem: 5ml
Krajina pôvodu: CZ
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.