Bieliaci prostriedok 450g Sonett

PDFTlačiťEmail
100% odbúrateľný, na rozjasnenie zažltnutej a zašednutej bielizne.
Bieliaci prostriedok 450g SonettBieliaci prostriedok 450g Sonett
Predajná cena po zľave
Predajná cena3,15 €
Zľava
Popis
Bieliaci prostriedok 450g Sonett
na bielenie bieleho prádla,
na odstraňovanie škvŕn pri bielej a stálofarebnej bielizni,
Účinný už od 50 °. Vhodný pre biele a stálofarebné prádlo z bavlny, ľanu, konope a zmiešané tkaniny.
Odstraňuje škvrny od ovocia, červeného vína, čaju, kávy, trávy, krvi atď.
 
Dávkovanie:
Pranie v práčke: na 4,5 kg bielizne pri teplote od 50 ° pridajte počas hlavného pracieho cyklu 60ml / 60g Sonett Bieliaceho prostriedku k praciemu prášku.
Namáčanie silne znečistenej bielizne: rozpustite 30ml bieliaceho prostriedku v cca 3l teplej vody a špinavé prádlo nechajte cez noc namočené. Potom ho vyperte ako obvykle.
Umývanie riadu: pridajte 15ml / 15g bieliaceho prostriedku do zásobníka na prášok do umývačky počas hlavného umývacieho cyklu. Odstráni škvrny od kávy a čaju .
 
Celý obal je recyklovateľný
 
Biologické odbúravanie:
Perkarbonát sodný sa už počas prania a bielenia sám rozkladá na nerastná sódu, vodu a kyslík, a opúšťa tak práčku v stave, ktorý už v žiadnom prípade nevyžaduje ďalšie rozklad. Tzn., že proces bielenia je zároveň procesom odbúravania.
 
Upozornenie:
Bieliaci prostriedok uchovávajte dobre uzavretý, na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Dráždi oči a pokožku, zdraviu škodlivý pri požití. Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite oči veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte obal.
 
Zásady ekologickej drogérie SONETT:
Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu niekoľkých  hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energetický silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov.
 
Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.
 
Zloženie: Sodium percarbonate, sodium carbonate

Krajina pôvodu: Nemecko

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.