Zelený kamut

PDFTlačiťEmail
Čistí a detoxikuje
Zelený kamut
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,90 €
Zľava
Popis

Zelený kamut 45g

Očisťuje a detoxikuje, podporuje regeneráciu buniek, zdravý imunitný systém, zvyšuje energiu, znižuje pocit únavy, zabezpečuje zásadité živiny a tým podporuje zdravú hladinu pH v tele a poskytuje živiny obsiahnuté v listovej zelenine.

Zloženie:

100% prášok zo sušenej šťavy z výhonkov mladého Kamutu

Odporúčané dávkovanie:

Prášok:  Zmiešajte 1 čajovú lyžičku s 2 dl džúsu alebo vody, 1-3-krát denne.

Tobolky: 1-3-krát denne užite 3 tobolky.

Čo je Zelený Kamut

Zelený Kamut je 100% čistý, certifikovaný BIO prášok špičkovej kvality zo šťavy pšenice Kamut. Mieša sa s vodu alebo ovocnou šťavou a hneď sa vypije.

Kamutové zrnká sú starovekou egyptskou potravinou, pôvodom z oblastí obklopujúcich Níl. Kamut je druh pšenice, ktorá neprešla metódou kríženia, či genetických úprav a je považovaná za jednu z najčistejších, na živiny bohatých potravín na planéte.

Zrno Kamutu sa našlo v egyptskej hrobke v 30-tych rokoch 19. tisícročia. Začal sa znova pestovať a v r. 1993 bol vyrobený Zelený Kamut, ktorý sa odvtedy stal známym ako najlepší zelený nápoj.

Kamut  sa sadí vo vysoko položených horských údoliach zavlažovaných vodou z horských prameňov. Po zbere sa umyje, odšťaví a usuší pri teplote do 31°C. Zelený Kamut je najčistejším nepasterizovaným práškom zo šťavy mladej pšenice, aký je možné zohnať.

Prečo ho ponúkame:

Rastliny s obsahom chlorofylu vždy boli „zdrojom života“ a zdravia pre celú Zem a jej obyvateľov. Aby sme jedli vyváženú a zdravú stravu, museli by sme do svojho jedálnička zaradiť veľa porcií kapusty, kelu, špenátu, šalátu a inej zeleniny s obsahom chlorofylu. V súčasnej kultúre rýchlych jedál, mnohí z nás nemajú čas myslieť na zdravú stravu. Iba jedna čajová lyžička Zeleného Kamutu obsahuje dennú dávku mnohých živín potrebných pre zdravé fungovanie tela. Táto výživná zelená super-potravina je zdrojom vysoko vstrebatelných anti-oxidantov, zásadotvorných látok, bielkovín, chlorofylu, esenciálnych mastných kyselín, stopových prvkov a enzýmov.

Pôvod:

Zrno Kamutu sa našlo v egyptskej hrobke v 30-tych rokoch 19. tisícročia. Potom, v r. 1993 vyrobil David Sandoval Zelený Kamut a odvtedy sa stal známym ako najlepšia sušená šťava zo zelených potravín.

Zaujímavosť:

1 čajová lyžička Zeleného Kamutu sa vyrovná 30 ml čerstvej šťavy zo zelenej pšenice.

Prospešné látky:

chlorofyl, vitamíny, stopové prvky, bielkoviny a kľúčové enzýmy

Priaznivo ovplyvňuje:

Očisťuje a detoxikuje, podporuje regeneráciu buniek, zdravý imunitný systém, zvyšuje energiu, znižuje pocit únavy, zabezpečuje zásadité živiny a tým podporuje zdravú hladinu pH v tele a poskytuje živiny obsiahnuté v listovej zelenine.

V porovnaní s inými produktami:

NutričnéPorovnanie: Nezávislý výskum ukázal, že Zelený Kamut obsahuje silnejšie antioxidanty a viac výživových látok na gram, ako iné zelené nápoje na trhu (konkrétne Barley Green, Green Magma a Pines Wheatgrass).

Porovnanie miery technologickej úpravy: Zelený kamut je minimálne spracovaný. Je trikrát umytý pre dosiahnutie úplnej čistoty a vákuovo sušený bez použitia tepla. To je všetko. Iné popredné zelené produkty obsahujú maltodextrín, zložku vytvorenú procesom o 36 krokoch, rovnako ako iné látky, ktoré sú vysoko spracované a/alebo sú vyrobené pri vysokej teplote. Opäť platí, že naše metódy odrážajú náš záujem o spracovanie a manipuláciu s potravinami takým spôsobom, ktorý chráni ich hodnotu živých, nutrične bohatých potravín.

Ako sa Zelený Kamut vyrába?
Zelený Kamut sa suší vákuovo pri nízkych teplotách (pod 31°C). Naše metódy vákuového sušenia napodobňujú procesy vyskytujúce sa v prírode a nevyžadujú vôbec žiadne prídavné látky. Rozdrvíme listy, odšťavíme ich a šťavu vákuovo vysušíme za 45 sekúnd. Zelený Kamut je úplne čistý, vyrábame a manipulujeme s ním pri teplotách, ktoré zachovávajú jeho aktívne enzýmy a ďalšie živiny nachádzajúce sa iba v živých potravinách.

Nutričný profil:

Výživové hodnoty

 

Vitamíny

 

Minerály

 

Kalórie

3/ g

Vitamín A

 

Vápnik

11.1 mg/g

Minerály

14.70%

Betakarotén

894 IU/g

Draslík

49.7 mg/g

Vlhkosť

7.10%

Vitamín B1

0.61mg/100g

Horčík

0.06 mg/g

Bielkoviny

22%

Vitamín B2

3.06 mg/100g

Železo

0.21 mg/g

Tuky

2%

Vitamín B5

7.9mg/100g

Kremík

0.29 mg/g

Cholesterol

0%

Vitamín B6

11.7mg/100g

Sodík

970mg/100g

Cukry

197 mg/g

Vitamín C

84.5 mg/100g

Fosfor

2.49mg/g

Sacharidy

400 mg/g

Niacín

3.34mg/100g

Bór

57 mg/g

Železo

0.21mg/g

Vitamín E

7.24 IU/100g

Mangán

0.13 mg/g

Vápnik

11.1mg/g

Vitamín K

1.08 mg/100g

Meď

0.16mg/g

Sodík

970mg/100g

 

 

Striebro

0.20 mcg/g

 

 

 

 

Chróm

1.54 mcg/g

 

 

 

 

Zinok

4.07mg/100g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.