Chlorella Japan + lactobacillus 250tbl

PDFTlačiťEmail
Chlorella
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,60 €
Zľava
Popis

 

Chlorella Japan lactobacilus 250 tbl

Zloženie: sladkovodná riasa Chlorella vulgaris (90%), rozpustná vláknina lactosucrosa (9%), lactobacillus sporogenes (1%).

Chlorella je jednou z najstarších foriem rastlinného života na Zemi a obsahuje mnohonásobne viac chlorofylu ako ostatné zelené rastliny. Bola objavená už v roku 1890 holandským mikrobiológ MW Beijerinckem a je celosvetovo známa pre svoje pozitívne účinky na ľudské zdravie.

Lactobacillus sporogenes pomáha pri tvorbe rezistentnej črevnej mikroflóry, potláča rast patogénnych baktérií. Pomáha pri laktózovej intolerancii. Je rezistentná voči teplu, antibiotikám a tráviacim šťavám.

Chlorella sa zúčastňuje na tvorbe T-buniek a makrofágov, tým posilňuje obranyschopnosť organizmu proti vírusovým ochoreniam. Pridané prebiotikum lactosucrosa čistí tráviace ústrojenstvo, podporuje tvorbu bifidobaktérií. Priaznivo pôsobí na črevnú perisaltiku a znižuje prekyslenie organizmu. Podporuje vstrebávanie vápnika, prispieva k tvorbe zdravého kostného tkaniva, zubov.


Je cenená predovšetkým pre bohatý komplex živín, ktoré zaisťujú detoxikáciu organizmu, posilnenie imunitného systému, kompletnú výživu a zdravý bunkový rast.

Pozitívne účinky Chlorelly Japan:

 • Pomáha z organizmu odstraňovať ťažké kovy, toxíny a ďalšie jedovaté látky.

 • Regeneruje pečeňové tkanivo a prečisťuje krvné riečisko.

 • Pomáha odstrániť chronickú zápchu, podporuje tvorbu probiotických kultúr.

 • Čistí tráviace ústrojenstvo, obnovuje zdravú črevnú mikroflóru oru.

 • Podporuje zdravé funkcie pohlavných reprodukčných orgánov.

 • Pomáha neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov.

 • Posilňuje obranyschopnosť organizmu proti vírusovým ochoreniam.

 • Podporuje zdravú krvotvorbu, zvyšuje hladinu hemoglobínu.

 • Pomáha pri obrane proti nádorovým ochoreniam.

 • Podporuje celkovú regeneráciu organizmu, zvyšuje energiu a vitalitu.

 • Podporuje kožné metabolizmus, zlepšuje zdravotný stav pokožky, hojenie rán a vredov.

 • Pôsobí ako prírodný dezodorant.

 

Prečisťuje celý organizmus:

Chlorofyl obsiahnutý v riase (nad 3,5%) pomáha z vnútorných orgánov tela a tkanív odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Potláča rast patogénnych anaeróbnych baktérií, regeneruje pečeňové tkanivo a prečisťuje krvné riečisko. Vláknina chlorelly má navyše schopnosť na seba viazať pesticídy a ďalšie odpadové látky, ktoré potom odvádza z tela von. Je dôležitá pre zdravú peristaltiku čriev a podporuje rast prospešných baktérií v hrubom čreve.Vďaka svojmu detoxikačnému účinku má chlorella rozhodujúci vplyv na zdravie všetkých telesných orgánov. Je bohatá na minerály, ktoré organizmus používa na neutralizáciu kyslého prostredia, v ktorom sa množia patogénne baktérie, vírusy, plesne a kvasinky (predovšetkým Candida albicans). Svojím zásaditým pôsobením znižuje prekyslenie organizmu, spôsobené predovšetkým konzumáciou rafinované stravy chudobnej na minerálne látky (cukor, sladkosti, malinovky, živočíšne tuky atď).

Spomaľuje starnutie
Chlorella s vysokým obsahom CGF (viac ako 25%) má zároveň omladzujúci a posilňujúci efekt. Pôsobí probioticky, niekoľkonásobne urýchľuje rast prospešných bifidobaktérií a laktobacilov. Je najbohatším zdrojom nukleových kyselín (3% RNA a 0,3% DNA). Tieto neproduktívnej substancie sa nachádzajú v každej telesnej bunke a sú "esenciou života", zdrojom energie a vitality. Nižšia produkcia RNA / DNA v bunkách je jedným z hlavných faktorov starnutia. Ich hladina v tele klesá postupne s vekom, znižuje sa tým bunková aktivita, telo sa ťažšie zbavuje toxínov a je náchylné k degeneratívnym ochorením. Chlorella tak zaisťuje dostatočný príjem nukleových kyselín RNA / DNA, a tým chráni naše telo pred starnutím. CGF naviac obsahuje aj významné množstvo mangánu, ktorého nedostatok je spájaný so stratou pamäti, hormonálne nevyrovnanosťou a metabolickými poruchami.

Posilňuje imunitný systém
Pre náš imunitný systém sú dôležité prvky, ako je beta-karotén, vitamín C, vitamín E, selén, zinok, luteín. Okrem toho, že chorella všetky tieto prvky obsahuje, podporuje ešte navyše tvorbu interferónu, čo je prirodzený protirakovinový a antivírusový prvok v tele. Tvorbou tzv T-buniek a makrofágov stimuluje fagocytózu, teda odstraňovanie prestarnutých či poškodených buniek a nepriateľských vírusov a baktérií. Nepriamo posilňuje imunitný systém taktiež svojim detoxikačným účinkom a pročišťováním krvného riečišťa. To je spolu s dostatočným počtom červených krviniek pre udržanie silného obranného systému nevyhnutné. Takto posilnený organizmus je schopný lepšie bojovať proti baktériám, vírusom, plesniam a ostatným patogénom.

Dobrá prevencia i liečba
Počas posledných rokov bola vykonaná viacero klinických štúdií, ktoré dokumentujú široké použitie chlorelly v prevencii i liečbe celého radu ochorení. Okrem už spomínaných účinkov pomáha normalizovať krvný cukor v prípadoch hypoglykémie. Má schopnosť regenerovať pečeňové tkanivo. Je efektívny pri žalúdočných a dvanástnikových vredoch, pri detských alergiách na mliečne výrobky a pri chronickom únavovom syndróme. Redukuje tiež vysoký krvný tlak, pretože jej mastné nenasýtené kyseliny Omega-3 znižujú HDL cholesterol. Ako adaptogén pomáha znižovať hladinu hormónov súvisiacich so stresom. Podporuje kožné metabolizmus, hojenie rán a vredov.

Pre koho je chlorella prospešná
Pre všetkých, ktorí potrebujú doplniť vitamíny, minerály a ostatné dôležité živiny. Nutričná podpora Chlorelly Japan je vynikajúci pre jedinca s oslabeným organizmom, pri chronických ochoreniach a rekonvalescencii, pri otrave ťažkými kovmi, atopických ekzémoch či astmy, ďalej pre ľudí pracujúcich v znečistenom prostredí, pri užívaní steroidov a antibiotík. Je ideálnym doplnkom pri pôstu i diétach. Ako preventívny prostriedok je vhodná pre všetky vekové kategórie, od dojčiat po seniorov.

Krajina pôvodu: Japonsko

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.