Aloe Vera 1000ml Esi

PDFTlačiťEmail
Bez príchute
Aloe Vera
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,50 €
Zľava
Popis

 

Aloe vera 1l

Zloženie: 94% aloe vera, kyselina citronová (regulátor kyslosti), benzoan sodný, sorban draselný. Ďalej sa v tejto šťave nachádzajú: vitamíny, A (betakarotén), B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, E, kyselina listová, Minerály, horčík, mangán, zinok, meď, chróm, vápnik, sodík, draslík, stroncium, železo, bór, lítium, nikel, Aminokyseliny, Až 18 druhov !!! ( ľudský organizmus potrebuje 22), Cukry, dôležité mukopolysacharidy (pôsobia na imunitný systém), Enzýmy, Až 90 druhov ! (no najmä lipázy a proteázy = aktivizujú trávenie, asimiláciu a metabolizmus), Mastné kyseliny, tri hlavné pôsobia protizápalovo, Lignín, Penetračná schopnosť, Saponíny, Silný účinok proti baktériám, vírusom (herpes), plesniam a kvasinkám, Antrachinóny,Aloín a emodín = tíšenie bolesti.

Aloe vera je rastlina, ktorú mnohí považujú za zázrak či dar prírody nám ľuďom. Priaznivé účinky Aloe vera na ľudský organizmus sú totiž nespočetné. Aloe vera obsahuje vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, E), minerály (vápnik, fosfor, draslík, sodík, chlór, ale aj mangán, meď, zinok či chróm), aminokyseliny (v Aloe vera je osem pre život nevyhnutných aminokyselín) či enzýmy. Aloe dokáže urýchliť hojenie rán, popálenín, porezaní, uštipnutí, ale lieči aj alergie, vyrážky, ekzémy, zapálenú kožu, lupiny, kurie oká, opary a mnoho ďalších ochorení kože. Okrem toho však pomáha aj pri hemoroidoch, výronoch či vredoch, ale aj migrénach či bolestiach hlavy. Výnimočné sú jej regeneračné schopnosti, aloe prečisťuje bunky, omladzuje pleť, posilňuje imunitu, stimuluje organizmus, pomáha pri rekonvalescencii, odbúrava stres, znižuje hladinu cukru v krvi, pôsobí aj ako antioxidant, podporuje črevnú mikroflóru, viaže na seba škodlivé látky a tým detoxikuje organizmus. Veríme, že sme vám presvedčili o priaznivých účinkoch aloe vera, ktorá toho dokáže omnoho viac. Ak nie, vyskúšajte ju na vlastnej koži. V ponuke máme aloe vera v tabletách, ako džús či šťavu, ale aj v spreji.

Použitie Aloe vera

Aloe má mnoho využití. Jednou vlastnosťou je rýchle hojenie poranení, ako sú popáleniny, uštipnutie či uhryznutie hmyzom, alergie či ekzémy. Aloe vera je vhodný aj na suchú pokožku, kurie oká či otlaky, na opary, akné či vyrážky, problémy s ďasnami, zapálenú kožu po vpichoch náušníc či piercingov, pri problémoch s pokožkou hlavy - proti lupinám, ale aj na podporu rastu vlasov, na hemoroidy, výrony, vredy, preležaniny či pri bolestiach hlavy a migrénach.

Aloe vera čistí a vyživuje bunky, taktiež urýchľuje bunkové delenie, čo je veľkou výhodou v omladzujúcich pleťových krémoch, maskách, ale aj šampónoch. Aloe vera sa používa v kozmetike pre ženy (v denných či nočných krémoch, čistiacom mlieku, maskách na pleť, pleťovej vode, ale aj v očných krémoch), v kozmetike pre mužov (v holiacich penách, krémoch po holení či na ošetrenie pleti), v opaľovacích krémoch, ale aj krémoch na ošetrenie pleti po opaľovaní a, samozrejme, aj pre deti a celú rodinu (v sprchových géloch, šampónoch, krémoch na ruky, ale aj v zubných pastách).

Aloe vera čistá šťava

Aloe vera čistá šťava, teda aj ako nápoj je posilňujúci a stimulujúci pre celý organizmus. Keďže obsahuje imunomodulátory, podporuje a zlepšuje imunitný systém. Môžeme teda povedať, že Aloe vera je vhodná, ako na vonkajšie (koža), tak na vnútorné (imunita) použitie. Pri pití Aloe vera sa odporúča dávka dvakrát denne po 0,3 decilitroch, a to najmenej jeden celý mesiac. Takýto nápoj je vhodný nielen pre každého človeka, ktorý chce zvýšiť svoju výkonnosť a chuť do práce, ale aj odbúrať stres a cítiť sa celkovo lepšie. Veľmi vhodný je aj pre starších ľudí, ktorí prekonali ťažké choroby, sú v rekonvalescencii.

Aloe vera obmedzuje tvorbu voľných radikálov, podobne ako antioxidanty, ale je to aj veľmi vhodný doplnok výživy pri tráviacich ťažkostiach. Po jeho použití sa totiž podporí činnosť trávenia, čriev, pankreasu, povzbudí sa činnosť tráviacich žliaz, ovplyvní sa činnosť črevnej mikroflóry. Okrem toho viaže na seba škodlivé látky, ktoré sa kopia v črevách, žlčníku či pečeni a podporuje redukciu hladinu cukru v krvi.

Na podporu trávenia môžete piť denne až 1 deciliter zriedený s vodou pred jedlom. Piť šťavu z Aloe vera môžete chápať nielen ako prevenciu pri zlepšení kvality vášho života (tráviaceho systému), ale aj ako pomoc pri už vzniknutých chorobách (žalúdočné a črevné problémy, ako zápcha či hnačka).

Detoxikácia s Aloe vera

Denne sa nám do organizmu, či už prostredníctvom jedla, vzduchu, či prostredia, v ktorom sa pohybujeme, dostáva mnoho škodlivých látok. Časti z nich sa ľudský organizmus dokáže zbaviť sám, ale časť z nich v našom tele ostáva a hromadí sa v koži, žalúdku, črevách... To, že si telo pravidelne umývate, je samozrejmosťou. Takou istou samozrejmosťou by mala byť aj očista organizmu zvnútra. Zbaviť sa škodlivých látok nám pomôže práve Aloe vera aj vďaka saponínom, čo sú prírodné čistiace prostriedky. Váš organizmus, pred používaním Aloe vera, sa dá prirovnať k mestskému smetisku, po očistnej kúre s Aloe vera, k rozkvitnutej lúke.
Odporúčaná dávka sú 0,3 decilitre denne počas troch mesiacov a aspoň dvakrát ročne. Blahodárne účinky pocítite nielen vo vašom vnútri, ale aj navonok.

Bezpečná Aloe vera

Okrem už spomínaných priaznivých účinkoch, má Aloe vera aj ďalšie schopnosti. Pôsobí antibakteriálne, preniká do tkaniva, kde dokáže znecitlivieť tkanivo a uľaviť tak od bolesti, a to aj hlboko vo svaloch či kĺboch. Dokáže znížiť krvácanie, ale aj intenzitu teploty pod vredmi. Rozširuje kapiláry, čím pomáha stimulovať krvný obeh. Toto všetko dokáže Aloe vera bez vedľajších nežiaducich účinkov, pretože je to prírodný, a teda bio produkt.
Aloe odporúčajú nielen lekári, ale aj bylinári, ľudoví liečitelia či kozmetické spoločnosti.

Aloe vera v súčasnosti

Pre veľký záujem sa v súčasnosti Aloe vera pestuje na veľkých plantážach v južnom Texase, Mexiku, ale aj v karibskej oblasti. Aloe sa zbiera ručne a hneď sa odváža do tovární, ktoré sú blízko plantáží, kde sa ďalej ručne spracováva. Z rastliny sa zlupuje zelená vrstva - koža, aj so žltočervenou miazgou. Tá obsahuje aloin vyvolávajúci kožné alergie, ale aj hnačky. Pre nás dôležitý je bledý až biely gél, ktorý sa do dvanástich hodín spracováva, aby sa v ňom zachovali významné látky.

Krajina pôvodu: Taliansko

Výrobca: ESI

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.