Vitamín B12 59ml P.R.Labs

PDFTlačiťEmail
Vysokovstrebateľný, tekutý
Vitamín B12 v tekutej forme
Predajná cena po zľave
Predajná cena29,00 €
Zľava
Popis

Vitamín B12 v tekutej forme 59ml

Vitamín B12 v tekutej forme nenáročne zaisťuje prísun vysoko vstrebávateľného vitamínu B12 do tela. Produkt je bohatý, živý zdroj vitamínu B12 z kultivovaných probiotických kultúr. Vitamín B12 podporuje zdravie nervového systému a tvorbu krvi, mastných kyselín a nukleových kyselín. Vhodné najmä pre vegetariánov a vegánov (výrobok nepochádza z živočíšneho zdroja).

ND Technológia ™ (Nanized Delivery)
Táto technológia je založená na mikro-strávenie extrémne malých biologických častíc, použitím patentovaného fermentačného procesu viackmeňových probiotických kolónií, ktoré umožnia jednoduché vstrebanie do telových buniek a 4-polaritnú dynamiku, na rozdiel od iných produktov. Mnohí používatelia pociťujú účinky už po prvom užití produktu.

Zdraví ľudia si pri dodržiavaní pestrej stravy udržujú zásobu vitamínu B12 v pečeni. Jeho nedostatok býva najčastejšie spôsobený neschopnosťou organizmu správne ho vstrebať. Prejavuje sa chudokrvnosťou, chudnutím, zhoršovaním pamäti, psychickej výkonnosti, svalovej koordinácie, trasom a pocitom mravčenia v končatinách. Keďže sú vitamíny skupiny B rozpustné vo vode, ich prebytok v tele nie je možný, bol by vylúčený močom.

Denná dávka: 1,25 ml (1/4 čajovej lyžičky)
Balenie obsahuje: 47 denných dávok

Obsah: 59 ml

Zloženie: vitamín B12 - 479 mcg - 7,983% DDD
(methylkobalamin, adenosylkobalamin v inaktivovanej probiotické kultúre), čistená voda, prírodný alkohol (certifikát otcom) Obsahuje certifikovaný prírodný alkohol (bez stôp pesticídov a ťažkých kovov).

Potreba doplnenia vitamínu B12 je individuálna záležitosť, o ktorej sa poraďte so svojím lekárom.
Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.