Reishi prášok 100g Uzdravsa

PDFTlačiťEmail
Huba večnej mladosti
Reishi
Predajná cena po zľave
Predajná cena30,00 €
Zľava
Popis

REISHI 100g

Odporučené dávkovanie: 1 až 2 zarovnané čajové lyžičky (1-2g), 2 x denne zmiešať s 200ml nápoja.

Odporúča sa užívať: 2 x denne pol hodinu pred jedlom po dobu neurčitú. Vzhľadom k dosiahnutiu maximálneho efektu (zisku z hubovej masy) odporúčame pridať do nápoja niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Pri liečení ťažkých onemocnení je možné jednotlivé dávky niekoľkonásobne zvýšiť, ale len po konzultácii s lekárom.

Reishi je v Číne používaná už viac ako 2000 rokov ako „Zázračná huba“. Označuje sa tiež ako „Cisárska huba nesmrteľnosti alebo huba večnej mladosti“, pre jej skvelú schopnosť omladzovať organizmus. Je to skvelý antioxidant.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Huba Reishi
Nazývaná na západe ako „Ganoderma Lucidum“, v Ázii pod názvom „Ling Zhi“ a v Japonsku „Reishi“ - obsahuje okolo 200 rozličných vitamínov a minerálov, ktorých väčšia časť má antioxidačné účinky a preto pôsobí blahodárne na organizmus. V Reishi sa nachádza veľa alkaloidov, ktoré zachovávajú optimálnu pH hodnotu nášho organizmu. Reishi huba z pomedzi 11-tich liečivých rastlín, ktoré pomáhajú v liečbe rakovinových ochorení stojí na 3. mieste. Mnohí odborníci, ktorí sa zaoberajú liečbou rakoviny odporúčajú použitie tejto huby ľuďom u ktorých bola diagnostikovaná rakovina.

Použitie Huby Reishi pri:

    posilnenie imunitného systému

    zvýšenie odolnosti proti stresu

    podporný prostriedok pri liečbe rakoviny

    kardiovaskulárnych ochoreniach

    hypertenzii

    Lupus erythematodes - multiorgánové autoimunitné ochorenie

    Alopecia areata – vypadávanie vlasov

    Dermatomyositii – ochorenie spojivového tkaniva

    chronickej bronchitíde

    astme

    ochorenie žltačkou

    nespavosti

    migréne, dne

    reumatizmu

    sklerodermii

    Myotonia atrophicans

    Dystrophia musculorum progresiva a ďalších poruchách

Vplyv REISHI na organizmus napadnutý rakovinou:

    zmenšuje vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania ako únavu,

    stratu chuti do jedla, vypadávanie vlasov

    pôsobí ako prevencia pred ochoreniami rakovinou

    stimuluje imunitný systém

    posilňuje telu vlastné obranné mechanizmy

    má antitumorové vlastnosti

    antibakteriálne, antiseptické a antivírové vlastnosti

    podporuje regeneráciu

    zmenšuje nebezpečenstvo tvorby metastáz

    znižuje účinky ionizujúceho žiarenia

    pôsobí ako zmierňovač bolesti

    zlepšuje fyzický stav

    pôsobí ako predlžovač života

    zvyšuje kvalitu života

V prírode rastie Reishi na práchnivejúcich kmeňoch, najmä v prímorských oblastiach Číny. Nachádza sa aj v špecifických oblastiach na Slovensku pod názvom „Leskokôrka lesklá“. Vyskytuje sa v šiestich farebných variantoch a z nich sa najčastejšie na plantážach pestuje červená. Obsahuje látky pôsobiace imunostimulačne, antibakteriálne a antivirálne. Veľké uplatnenie nachádza pri obnovovaní sily organizmu po operáciách a veľkom vyčerpaní - fyzickom aj duševnom. Prírodný antioxidant, ktorý pôsobí proti voľným radikálom účinkuje ako prevencia proti starnutiu. Pomáha regenerovať pečeň po zaťažení ťažkými liečivami, alkoholom a hepatitídou. Kyselina ganoderová znižuje krvný tlak, lipoproteiny (LDL) a hodnoty trigliceridov. Ďalšími vlastnosťami Reishi sú zastavovať kašeľ, premieňať hlieny a pôsobiť antiastmaticky. Taktiež znižuje toxické a vedľajšie účinky chemoterapie a rádioterapie, podporuje a reguluje T a B lymfocity, potlačuje rozširovanie nádorových buniek.

Dôležité si je uvedomiť, že rozprávame o možnostiach, ktoré ponúka „Tradičná čínska medicína“, kde sa podpornou liečbou – pomocou výťažkou zo špecifických nutričných húb (Reishi, Cordyceps, Maitake a Shiitake) dajú dosiahnuť veľmi priaznivé výsledky pre organizmus s možnosťou si tak predĺžiť aktívny život.

Krajina pôvodu: Slovensko

Výrobca: Uzdravsa

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.