Vitamíny sk. B Max B-ND 59ml

PDFTlačiťEmail
Prirodzený zdroj vitamínov skupiny B
Max B-ND
Predajná cena po zľave
Predajná cena35,40 €
Zľava
Popis

Max B-ND 59ml

Prípravok Max B-ND je vôbec prvým prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B, a to vďaka medzinárodne patentovanej technológii tzv. probiotickej fermentácii. Max B-ND je prírodným zdrojom vitamínov skupiny B získaných špeciálnou technológiou. To znamená, že je šetrná pre telo a plne zachováva účinnosť vitamínov.

 

  • Vyrobený za pomoci probiotickej fermentácie (svetová rarita)

  • BIO kvalita

  • Vysoká účinnosť

 

Využitie Max B-ND

Výhodou je orálny spôsob podávania tohoto prípravku, po ktorom nastáva takmer okamžitý pocit pohody a duševnej čistoty. Oproti ostatným, synteticky vyrobeným vitamínom skupiny B, je tento prípravok biologicky dostupnejší, takže rozdiel pocítite ihneď.

Skupina všetkých vitamínov skupiny B spolupracuje ako jeden tým, čo je taktiež jedným z dôvodov, prečo sa doporučuje užívať všetky vitamíny skupiny B naraz. Ich komplex pomáha udržovať telo v rovnováhe, telesnej a duševnej harmónii.

Výskumy ukazujú, že obsah mikroživín sa v našej strave drasticky znížil, a to zrovna v dôsledku nízkej výživnosti pôd, zberanie plodín ešte pred plným dozretím a teraz rozsiahlym používaním chemických hnojív, ochranných látok a pesticídov. Už v roku 1998 Food and Nutrition Board of the National Academy of Sciences volal po prírodnej produkcii vitamínov skupiny B. Bohužiaľ sa to dlho nedarilo a tak 97 % všetkých doplnkov stravy s vitamínmi skupiny B na trhu sa vyrába synteticky (umelo) v laboratóriách a priemyslových závodoch, a to spravidla z derivátov uholného dechtu.

Doporučené dávkovanie:

Pred každým použitím fľaštičku potrepte!

Dospelí a deti nad 12 rokov: pol čajovej lyžičky (2,5 ml) namiešajte s 60 ml vody nalbo džúsu.

Bez farbív a konzervantov, kvasníc, lepku, sóje alebo laktózy.

 

Obsah: 59ml

 

Upozornenie: používanie prípravku po dátume minimálnej trvanlivosti nie je na závadu. Výrobok sa dá používať min. ďalší rok.

Max B-ND - doplnok stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte odporučenú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.