Koloidné tekuté minerály 237ml Remedicum

PDFTlačiťEmail
Koncentrované minerály, 96 dávok
Koloidné minerály
Predajná cena po zľave
Predajná cena22,50 €
Zľava
Popis

dočasne nedostupné

 

Koncentrované tekuté minerály 237 ml (96 dávok)

Vysoký obsah horčíka. Výživový doplnok stravy najmä pre kondičných a vrcholových športovcov.

  • vysoký obsah horčíka – 66 % horčíka v odporučenej dennej dávke

  • obsahuje viac ako 72 iontových minerálov a stopových prvkov

  • čisto prírodný produkt

Mineral Drops je vysoko koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje viac ako 72 iontových minerálov a stopových prvkov, pochádzajúcich zo soľného jazera. Jedná sa o čisto prírodný produkt.

Každú sekundu života sa naše telo spolieha na iontové minerály a stopové prvky, ktoré riadia a vyvolávajú miliardy nepatrných elektrických impulzov. Bez týchto impulzov by v tele nefungoval jediný sval. Nepracoval by nám mozog ani srdce a bunky by neboli schopné osmózy.

Iontové minerály sa tiež podieľajú na regulácii pH hladiny v tele. Hlavnými alkalizujucími minerálami sú horčík, draslík, vápnik, sodík a zinok. Tieto minerály majú schopnosť viazať sa na kyseliny v ľudskom tele, a tak ich neutralizovať. Pokiaľ však ľudské telo z potravy neprijíma dostatočné množstvo týchto minerálov, odoberá si ich potom samo z tkanív a kostí, čo môže viesť napríklad k oslabenie kostí (osteoporóze), strate svalovej hmoty alebo srdcovým ochoreniam. Tiež hormóny, ktoré naše telo produkuje pri stresových reakciách, môžu naše telo pripraviť o tieto cenné minerály a stopové prvky.

Keďže sa jedná o koncentrovaný prípravok, odporučujeme dennú dávku 40 kvapiek rozdeliť do 3 - 5 dávok a vždy nakvapkať najlepšie do 2 - 5 dcl čistej vody.

Odporúčané dávkovanie:

Odporučená denná dávka pre dospelú osobu: 40 kvapiek.
Možno rozdeliť do niekoľkých denných dávok. Počas prvých 3 dní odporučujeme začať s polovičnou dávkou, potom s každým dňom zvýšiť dávku o 5 kvapiek.

Odporučená denná dávka pre deti od 3 rokov: 1 kvapka na 2 kg telesnej váhy.

Výrobca: Remedicum

Krajina pôvodu: Česká republika

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.