Allicin Max 30tbl

PDFTlačiťEmail
Podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela
Allicin Max
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,50 €
Zľava
Popis

Allicin Max 30 tabliet (100% stabilizovaný Allicin - doplnok výživy)

Zloženie: Allicin prášok, vegetariánska tableta. Každá tableta AllicinMax-u obsahuje 180mg AlliSURE - alicínový prášok. Dávkovanie: len 1 tableta denne zapitá pohárom studenej vody poskytne dostatok alicínu pre bežné preventívne dávkovanie.

Čo je alicín: keď sa cesnak pokrája alebo podrví, sírová zlúčenina, alecín sa zlúči s enzýmom nazývaným alináza a začne sa chemická reakcia. Prvou vytvorenou zlúčeninou je alicín. Nanešťastie alicín  vytvorený z čerstvého cesnaku sa mení na iné zlúčeniny obsahujúce síru, známe ako tiosulfináty. Alicín je jediná zložka, ktorej prislúcha opis materská substancia a je zodpovedná celkovo alebo z časti za protiplesňové, antivirózne a antibakteriálne vlastnosti prislúchajúce cesnaku. Táto materská substancia sa rýchlo rozkladá, aby vytvorila skupinu prospešných sírových zlúčenin, ktoré môžu podporovať zdravie, imunitu a celkový zdravotný stav. Táto celá skupina je potrebná na nadobudnutie viditeľného prínosu z cesnakového doplnku.

AlicinMax pomáha pri týchto problémoch: akné, dermatofytóza nôh, uhryznutie zvieraťom, infekcia močového mechúra, kandidóza, boľavé vredy v ústach, celulitída, krvný tlak, opary, nádcha a chrípka, kašeľ a dýchacie problémy, hnačka, senná nádcha, ušná infekcia, ekzémy, lišaj, syndróm podráždeného čreva, komáre, parazity, paronychia (zápal nechtov), žalúdočné vredy, lupienka, bolesti v krku, afty, nevoľnosť pri cestovaní,

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.