Spirulina BIO 300 tbl

PDFTlačiťEmail
Detoxikácia, antioxidant, imunita
Spirulina
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,90 €
Zľava
Popis

Spirulina 300tbl
Sladkovodná riasa Spirulina je veľmi bohatý prírodný zdrojov živín. Obsahuje všetky eseciálne aminokyseliny, fotopigmenty chlorofyl a fykocyanin, karotenoidy (beta karotén), mastné nenasýtené kyseliny, minerály (železo), vitamíny (vitamín B12) a enzýmy.
Základné účinky:
-detoxikácia organizmu
-antioxidant
-podpora krvotvorby
-posilnenie imunitného systému
Spirulina pomáha odstrániť chronickú zácpu a plynatosť, podporuje tvrobu probiotických kultúr, ako sú lactobacillus a bifidobaktérie. Čistí tráviace ústrojenstvo a obnovuje zdravú črevnú mikroflóru. Je bohatým zdrojom chlorofylu, ktorý má výrazné detoxikačné vlastnosti. Pomáha z organizmu odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Regeneruje pečeň a čistí krv. Pôsobí ako silný antioxidant - obsahuje významné množstvo beta karoténu.
Spirulina ako jeden z mála rastlinných zdrojov obsahuje vitamín B12. Chlorofyl, fykocyanín, železo, vitamín B12 a kyselina listová obsiahnuté v Spiruline podporujú zdravú krvotvorbu. Chróm pomáha efektívne využiť glukózu a prispieva ku stabilizácii krvného cukru.
Zloženie: 100% sladkovodná riasa Spirulina (Arthrospira platensis) v bio kvalite. Neobsahuje žiadne konzervačné látky a farbivá. Balenie obsahuje 100 tabliet á 500mg
Odporúčané dávkovanie: 2x denne 2-6 tabliet 15 minút pred jedlom, zapiť pohárom vody.
Nutričné hodnoty: v 10 tabletkách
vápnik 25,00mg
horčík 37,00mg
železo 3,80mg
beta karotén 8,75mg
chlorofyl 72,50mg
fykocyanin 820,00mg
chróm 19,50mcg
vitamín B12 2,50mcg

Výrobca: Health Link

Krajina pôvodu: Česko

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.