SCRAM™ 150cps

PDFTlačiťEmail
Prípravok proti parazitom
SCRAM™
Predajná cena po zľave
Predajná cena32,00 €
Zľava
Popis

 

SCRAM™

SCRAM™ je prípravok proti parazitom vnútri vášho tela. Parazity sú všadeprítomné, významne oslabujú zdravie, sú príčinou mnoho zdravotných problémov, spotrebovávajú v tele hostiteľa živiny a vylučujú vysoko toxické odpady. Tento prípravok vie zničiť parazity aj ich zárodky a naviac kontroluje reakcie pri likvidácii parazitov a mikróbov. SCRAM™ doplnok stravy využíva bylín testovaných v priebehu času – čierny orech, klinček a palina pre zničenie nepriaznivých organizmov. Naviac sme pridali semená ostropestreca a výťažky z wasabi pre podporu pečene.

 

Zloženie: Stvôl čierneho orechu, palina, klinček, semená ostropestreca, výťažok z wasabi a enzýmy (amyláza, celuláza, lipáza, proteáza).

 

Doporučené dávkovanie:

Deň 1: 1 kapsula
Deň 2: 3 kapsule
Deň 3: 6 kapsulí
Dni 4-18: 10 kapsulí

Obsah: 150 kapsúl

Ideálne užite celú dávku naraz, alebo podľa doporučenia kvalifikovaného zdravotného personálu. Spotrebujte celé balenie. V závislosti na vašej výživovej situácii bude možno treba užiť i viacej balení SCRAM™ po rôzne dlhou dobu.

NESMIE byť užívané behom tehotenstva, kojenia alebo pokiaľ sa pokúšate otehotnieť.

Doporučené prídavky: plnohodnotné potraviny na rastlinnej báze s vysokým obsahom vlákniny, organická, vegánska strava s vysokým obsahom vody; vysoký obsah čerstvých zeleninových štiav.

 

Naše tmavé sklo s unikátnym kovovým viečkom a pohlcovačom kyslíku chráni 100% živín (vytvára vákuum). Sklo je recyklovatelné, neuvolňuje nebezpečné plyny a je netoxické pri rozklade. Plastové fľaše a kovové/fóliové sáčky dramaticky znižujú hladinu živín. Plasty uvolňujú nebezpečné plyny a sú vysoko jedovaté pri rozklade.

Poznámka: všetky plastové nádoby (viac tie z mäkkého plastu) uvolňujú behom starnutia a opotrebovania materiálu plyny. Prchavé organické zlúčeniny (TOS) uvolňované z plastov negatívne pôsobí na naše zdravie.

 

Sila zdravia HealthForce SCRAM

  • 100% vegánsky, neobsahuje gluten

  • 100% čistý, bez pesticcídov, bez genetickej modifikácie, bez obsahu radiácie

  • Nie je s kontrolou odstránienia parazitov

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.