Fin Antipa-rasitis 100ml Finclub

PDFTlačiťEmail
Výživový doplnok zo šupiek amerického orecha čierneho, najúčinnejší prírodný prípravok proti črevným parazitom.
Fin Antipa-rasitis 100ml FinclubFin Antipa-rasitis 100ml Finclub
Predajná cena po zľave
Predajná cena17,00 €
Zľava
Popis
Fin Antipa-rasitis 100ml Finclub
Extrakt zo šupiek amerického orecha čierneho (Juglans nigra). Už v minulosti bol používaný indiánskymi kmeňmi, najmä pri očiste črevného traktu od parazitov.
Dnes je považovaný za najúčinnejší prírodný prípravok proti črevným parazitom a ich vývojovým štádiám. Veľakrát sú to totiž práve paraziti, ktorí znižujú účinnosť obranyschopnosti, narušujú rovnováhu a vitalitu organizmu. Parazit je organizmus žijúci na úkor svojho hostiteľa, získava z neho živiny a poškodzuje ho. Postupné osídľovanie tela parazitmi v sebe skrýva mnohé nebezpečenstvá, ktoré sa môžu prejaviť až za niekoľko rokov. Je mylné domnievať sa, že parazity sú problémom rozvojových krajín. Máme ich všetci - do tela sa dostávajú najčastejšie bežnou stravou a vodou. Nedá sa im vyhnúť, je však možné sa im brániť.
Fin Antipa-rasitis ako doplnok výživy podporuje očistu črevného traktu od usídlených parazitov a priaznivo tak pôsobí na tráviaci systém. Pomáha normalizovať črevnú flóru a ničiť hnilobné mikroorganizmy. Stará sa o imunitný systém - prispieva k „znovunavráteniu“ plne fungujúcej imunity.
Dávkovanie: 10 - 20 kvapiek 3x denne, zmiešať s vodou alebo džúsom (nekvapkať do horúcich nápojov). Vhodné je extrakt užívať ráno a na obed nalačno (20 minút pred jedlom), večer potom 1 hodinu po jedle.
Pre optimálny efekt sa odporúča využívať tri 100ml balenia a túto očistnú kúru vykonávať dvakrát ročne.
Nepoužívať dlhšie ako 6 týždňov.
Obsah účinných látok: 60 kvapiek (2 ml) extraktu zodpovedá 340 mg orecha čierneho
Obsah: Antipa-rasitis (alkoholová forma) - obsah: 100 ml s 30% alkoholu
Antipa-rasitis (alcohol free) - obsah: 100 ml BEZ alkoholu, vhodný pre vodičov, mladšiu generáciu a osoby, u ktorých by alkohol mohol pôsobiť dráždivo
Prípravok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Krajina pôvodu: Fínsko

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.