Mahaphala čaj 100g Everest Ayurveda

PDFTlačiťEmail
Čaj podporujúci liečbu cukrovky
Mahaphala čaj 100g Everest AyurvedaMahaphala čaj 100g Everest Ayurveda
Predajná cena po zľave
Predajná cena4,30 €
Zľava
Popis
Mahaphala čaj 100g Everest Ayurveda
• gymnema sylvestre pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi

• znižuje chuť na sladké pri diabetickej diéte

• tinospora cordifolia podporuje optimálny metabolizmus cukrov

• ocimum sanctum podporuje vylučovanie vody z organizmu

• zvyšuje vitalitu a posiluje imunitný systém
Doporučené dávkovanie: 2 šálky za deň
Príprava: Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Užívanie:
Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín.
Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu.
V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.
Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia.
Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania.
Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Zloženie: gymnema sylvestre, tinospora cordifolia, cymbopogon citratus, ocimum sanctum, syzygium cumini
Váha: 100 g sypaného čaju
Krajina pôvodu: Nepál

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.