Gurmar čaj 150g Nutraceutica

PDFTlačiťEmail
Antidiabetický čaj
Gurmar čaj 150g NutraceuticaGurmar čaj 150g Nutraceutica
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,80 €
Zľava
Popis
Gurmar čaj 150g Nutraceutica
Gurmar sa používa v tradičnej Indickej medicíne v liečbe cukrovky viac ako 2000 rokov. Hlavné liečebné použitie rastliny v regióne Indie je pri začínajúcej cukrovke, kedy je čiastočne znížená schopnosť pankreasu vytvárať inzulín (diabetes nezávislý od inzulínu). Hypoglykemický účinok listov Gurmaru bol prvý krát zdokumentovaný koncom 20. rokov minulého storočia.
• Gurmar čaj je jedným z najučinnejších prírodných prostriedkov na liečbu diabetes I. a II. typu.
• Gurmar pôsobí pri poruchách metabolizmu cukrov viacerými účinkami.
• stimuluje tvorbu inzulínu, regeneruje beta-bunky pankreasu a zároveň zvyšuje aktivitu enzýmov zúčastnených metabolizmu glukózy, zabraňuje vzniku inzulinovej rezistencie.
• ako jeden z mála prírodných prostriedkov gurmar čaj regeneruje a zvyšuje počet beta-buniek pankreasu produkujúcich inzulín. K obnove tvorby inzulínu dochádza obvykle pri diabetes 2. typu. keď ešte nedošlo k zániku väčšiny kmeňových buniek.
  Pri diabetes 1. typu, závislom na podávaní inzulínu pomáha užívanie Hurmar čaju udržovať dlhodobú účinnosť inzulínu, zabraňuje inzulínovej rezistencii.
  Regenerácia pankreatických beta buniek vedie v mnohých prípadoch k obnove tvorby inzulínu a k úplnemu vyliečeniu ochorenia. Nevyhnutná súčasť liečby je prísne obmedzenie škrobov a sacharidov.

Užívanie: 2-3 šálky čaju denne, kozumovať medzi jedlami. Liečba čajom je dlhodobá, odporúča sa užívať minimálne 6 mesiacov.
Obsah: 150g sypaného čaju, vystačí na mesačnú liečbu.
Výrobca: PharmDr. Jozef Zima, Višňová 26A, 94901 Nitra
 
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.