Neera 500ml Puris

PDFTlačiťEmail
Detoxikačná a revitalizačná kúra
Neera
Predajná cena po zľave
Predajná cena25,00 €
Zľava
Popis

Neera 500ml

Detoxikačná kúra Neera obsahuje: palmový sirup, javorový sirup, cayenské korenie.

Výrobca: Puris

Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Očistiť sa, zosilnieť a schudnúť.

Neera je účinná a osvedčená detoxikačná a revitalizačná diéta, ktorá stimuluje prečisťujúce procesy nášho tela a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahradením pevnej potravy čistým, prírodným a výživným nápojom. Diétu vyvinul pred viac ako 50 rokmi skúsený havajský naturopat Staney Burroughs. Odvtedy sa stala veľmi populárnou v mnohých krajinách na svete.

Táto kúra bola vyvinutá tak, aby podporovala prirodzené očisťovacie pochody v našom organizme, ale zároveň v priebehu tohto procesu predišla pocitom hladu a úbytku energie. Vedľajším, ale veľmi vítaným účinkom Neera® kúry je zníženie nadváhy. Veľká väčšina ľudí, ktorí túto kúru absolvovali, uvádza zníženie váhy o 5 až 10kg, väčšina zostávajúcich schudla 3-5kg. Pretože príčinou úbytku telesnej váhy nie je strata vody, ale predovšetkým odbúranie nadbytočných tukových zásob a nahromadených odpadových látok, iba veľmi malá časť váhy (ak vôbec nejaká) sa po ukončení diéty vráti.

Skutočnosť, že váha po diéte nekolíše, dokazuje že strata váhy nespočíva iba v strate vody, ale tiež tuku. Tuk sa počas diéty rozpúšťa doslovne...” píše Stanley Burroughs.

Tým najpodstatnejším je však niečo iné: Neera® kúra pomôže organizmu nájsť svoju prirodzenú rovnováhu a pripomenie mu jeho zdravú a vyváženú stravu. Pokiaľ teda hodláte zmeniť a zlepšiť svoj spôsob stravovania a celý životný štýl, Neera® je tým najlepším začiatkom

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.