Niťovky ražné celozrnné BIO 300g PROBIO

PDFTlačiťEmail
Bezvaječné, vhodné aj pre vegánov.
Niťovky ražné celozrnné BIO 300g PROBIONiťovky ražné celozrnné BIO 300g PROBIO
Predajná cena po zľave
Predajná cena1,00 €
Zľava
Popis
Niťovky ražné celozrnné BIO 300g PROBIO
Ražné celozrnné niťovky sú vyrobené z raže ozimnej. Raž je veľmi silná a odolná obilnina s veľkým množstvom cenných látok prospešných pre ľudský organizmus. Názov raž vychádza zo slova život. Konzumáciou raže a výrobkov z nej získame aj my odolnosť, húževnatosť a silu, ktorou práve raž disponuje. Ražné celozrnné cestoviny majú veľmi vysokú nutričnú hodnotu. Obsahujú bielkoviny, vlákninu, pestrú škálu minerálnych látok atď.

Všeobecné informácie: Spoločným rysom všetkých obilnín je priaznivý účinok na krvný obeh a nespôsobovanie náhleho zvýšenia hladiny glukózy v krvi . Preto sú obilniny vhodné aj pre diabetikov. Obilniny neobsahujú cholesterol, obsahujú len nepatrné a preto v podstate optimálne množstvo tuku, neobsahujú živočíšne bielkoviny. Obilniny obsahujú aj veľké množstvo vitamínov, minerálnych látok a vlákniny.

Živiny: Mangán, draslík, horčík, vápnik, železo, fosfor, selén, kremík, bielkoviny, polysacharidy, lignany, vlákniny

Blahodárne účinky: protirakovinové, antioxidačné, prospieva srdcu, podporuje trávenie a imunitný systém, prispieva k zdravej tvorbe krvi, dodáva energiu svalom, tkanivám a väzive, posilňuje zubnú sklovinu.
Nutričné hodnoty na 100g:
Energia 1460 kJ / 349 kcal , bielkoviny 9,7 g, sacharidy 70 g, tuky 1,2 g, z toho nasycené nemastné kyseliny: 0,3 g, vláknina: 7,7 g, soľ 0,01 g
Zloženie: Celozrnná ražná múka BIO -  produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 ° C a relatívnej vlhkosti najviac do 75 % .

Hmotnosť: 400g

Krajina pôvodu: Česká Republika
 


Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.