Späť na: Oleje a tuky

Candimis 10ml Finclub

PDFTlačiťEmail
Proti plesniam a zápalom
Candimis
Predajná cena po zľave
Predajná cena19,00 €
Zľava
Popis

 

Candimis 10ml

Candimis predstavuje ojedinelý produkt svojho druhu - obsahuje 30% oregánového oleja, čo je na našom trhu mimoriadne veľká koncentrácia. Oregánový olej sa získava z odrody Origanum vulgare, ktorá obsahuje vysoko kvalitný, antisepticky pôsobiaci carvacrol. Candimin je veľmi silným prírodným antibiotikom, pôsobí proti plesniam kožným aj proti plesniam v potravinách, ktoré spôsobujú tráviace problémy. Účinkuje ako prirodzený zabíjač mikróbov, baktérií, vírusov a parazitov, je použiteľný na kožné a sliznicové infekcie. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám. Pri podávaní deťom je potrebná obozretnosť a zníženie odporúčanej dávky, v žiadnom prípade nie je vhodné očné použitie prípravku. Pri dodržaní dávkovania sa podľa slov MUDr. Jiřího Matušku „spolu s Candiminom k nám dostáva nielen výkonný antioxidant, ale aj skvelá alternatíva antibiotík a preparátov proti plesniam“.

Kedy Candimis - oregánový olej pomáha

Candimis - použitie
Pri lupinách zmiešať 2 kvapky Candiminu so šampónom, nechať účinkovať niekoľko minút, potom opláchnuť. Pri bolestiach hlavy kvapku rozotrieť na spánok, pri bolestiach uší jednu kvapku rozotrieť za ucho. Na zuby, ďasná a pre dezinfekciu ústnej dutiny dať jednu kvapku na zubnú kefku namiesto pasty. Na umývanie celého tela zmiešať 2 kvapky so sprchovacím gélom. Na stuhnuté svalstvo použiť 1 kvapku lokálne, pri boľavých kĺboch masírujte lokálne. Pri bradaviciach a plesniach na nechtoch rozotrieť jednu kvapku 2-3x denne.

Obsah: 30% esenciálny olej z oregána, 70% za studena lisovaný olivový olej
Dávkovanie oregánový olej: Pre vnútorné použitie (pri tráviacich problémoch a postihnutí dýchacích ciest) - 2 kvapky 2x denne v malom množstve vody. Pre vonkajšie použitie - 2-3 kvapky zmiešané so šampónom či tekutým mydlom, prípadne 1 kvapka lokálne (je možné vmasírovať do kože v mieste postihnutia). Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používáním tohoto webu s tým súhlasíte.Viac informácií .

Akceptujem súbory cookie z tejto stránky.