Balance čokoláda bez cukru 100g Dark cocoanibs

PDFTlačiťEmail
S kakaovými bôbami
Horká čokoláda bez cukru
Predajná cena po zľave
Predajná cena2,25 €
Zľava
Popis

 

Balance s kakaovými bôbami 100 g

Zloženie : kakaové maslo, maltitol, kakaová hmota, inulin, emulgátor : sójový lecithin, aróma : prírodná vanilka

Balance horká čokoláda s kakaovými bôbami - horká čokoláda s praženými kakaovými bôbami, bez cukru, sladená maltitolem.

Belgická spoločnosť Klingele chocolade sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitnej čokolády bez pridaného cukru. Pod značkou Balance uvádza na trh radu čokolád bez umelých sladidel a konzervačných látok, ako náhradu cukru používa prírodné sladidlá. Čokolády Balance sú vhodné pre diabetikov a pre všetkých, ktorý sa rozhodli príjem cukru obmeziť.
V soúčasné dobe, kedy obezita a diabetes II. typu dosahujú vo vyspelých krejinách epidemické rozmery a ľudia stále túžia po sladkom navzdory tomu, že cukor škodí ich línii aj zdraviu, vznikol požiadavok nahradiť klasické sladidlá. Čokolády
Balance sú zdravou alternatívou k bežným čokoládam plným rafinovaného cukru, mlieka a hydrogenovaných tukov. Nenajdete v nich repný cukor, ani umelé sladidlá ako aspartam, ale iba prírodné sladidlá maltitol a laktitol.  
Tieto polysacharidy majú oproti cukru značné prednosti. Majú až o tretinu menej kalórií, nižší glykemický index a štiepia se v organizme postupne, teda nezvyšujú prudko hladinu krvného cukru. Sú vhodné aj pre diabetikov a nepodporujú vznik zubného kazu. Maltitol a laktitol sa vyznačujú príjemnou sladkou chuťou a na rozdiel od umelých sladidel nepotlačujú pôvodné aróma a chuť kakaa.
Čokolády Balance sú naviac obohatené inulinem, prírodným sladidlom získavaným z čakanky, ktorý súčasne pôsobí ako prebiotikum. Stimuluje tvorbu zdraviu prospešných probiotických kultúr – bifidobakterií, a má preto pozitívny vplyv na zažívací systém.

Obsah kakaa : min.72%

Krajina pôvodu: Belgicko

Výrobca: Klingele Chocolate

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.