Farba na vlasy Light blond 100g Khadi

PDFTlačiťEmail
100% rastlinná farba "Svetlý blond".
Farba na vlasy Khadi 100g Light blond - Svetlý blondFarba na vlasy Khadi 100g Light blond - Svetlý blond
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,90 €
Zľava
Rastlinná farba na vlasy Khadi
Popis
Farba na vlasy 100g Light blond Khadi  - Svetlý blond

Khadi farba svetlý blond dáva vlasom prirodzene pôsobiacu, žiarivú farbu. Zároveň sa o vlasy intenzívne stará a dáva im objem.

Šedivým vlasom dodáva v závislosti od doby pôsobenia svetlú blond až svetlú jahodovo blond žiarivú farbu. V prípade blond podkladových vlasov dochádza k zvýrazneniu a rozžiareniu prirodzenej farby vlasov a výsledná farba sa stáva trocha tmavšou. Pri aplikácii na tmavšie vlasy potom dochádza k ich intenzívnejšiemu vyživeniu, pričom zafarbenie nie je väčšinou viditeľné. Zafarbenie je v prípade tohto odtieňa trvalé, nevymýva sa.

Vzhľadom k tomu, že farba neobsahuje chemické zosvetľujúce látky, tak nezosvetľuje vlasy. Odtieň podkladových vlasov teda vo veľkej miere ovplyvňuje aj výsledný odtieň po farbení.

Zloženie farby je 100% rastlinné. Obsahuje rastliny ako senna / cassia, granátové jablko, henna, aloe vera a ďalšie ajurvédske rastliny.

Neobsahuje žiadne chemické látky, konzervačné látky ani umelé farbivá.

Dôležité informácie:
Čím dlhšia je doba pôsobenia, tým intenzívnejšia je výsledná farba a tým viac sa objavuje načervenalý tón. Po cca 30 minútach doby pôsobenia sa začína vo výslednej farbe objavovať načervenalý, jahodový blond tón.
Čím dlhšia je doba pôsobenia, tým je zafarbenie trvalejšie.
Čím vyššia je teplota tekutiny, ktorou sa rastlinný prášok zalieva, tým je výsledok viac do žlta. Preto je predpísaná teplota tekutiny 50°C optimálna a nemala by byť vyššia.

Zloženie: Cassia Aurata*, Junglas Nigra, Punica Granatum, Uncaria Gambir, Terminalia Chebula*, Jatropha Curcas, Quercus Infectoria, Indigofera Tinctoria*, Lawsonia Inermis*, Aegle Marmelos, Rheum Emodi, Adhatoda Vasica, Aloe Barbadensis*, Cesalpinia Sapan Wood, Cordia Dichotoma*
* z kontrolovaného biologického poľnohospdárstva
Obsah: 100g
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.