Farba na vlasy Neutrálna Senna/Kassia 100g Khadi

PDFTlačiťEmail
Rastlinná farba
Rastlinná farba na vlasy Khadi
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,90 €
Zľava
Rastlinná farba na vlasy Khadi
Popis
Farba na vlasy Neutrálna Senna/Kassia 100g Khadi

Khadi SENNA / CASSIA je vhodná pre všetky farby vlasov, jedná se o neutrálny odtieň, vlasy nefarbí. Vlasy bez lesku získajú znovu svoj lesk, prešedivelé a blond vlasy mladistvý, medovo blond tón. Khadi SENNA / CASSIA vlasy intenzívne regeneruje a vyživuje. Vlasom poskytuje nádherný lesk, objem a vitalitu. Hlavne dlhé vlasy majú tendenciu byť na koncoch suché a pri korienkoch sa rýchle mastia.

Odborníci v týchto prípadoch doporučujú vlasovú kúru. Khadi neutrálna vlasová farba SENNA / CASSIA je k tomu ideálne stvorená. Predstavuje vynikajúci vlasový kondicionér. Posilňuje vlasy a dodáva im zdravý nový lesk. Túto neutrálnu farbu môžete priamo zamiešať do ostatných odtieňov Khadi, a to za účelom vytvorenia svetlejšej varianty daného odtieňa. Khadi vlasová farba SENNA / CASSIA je absolutne prírodná vlasová kúra, bez akýchkolvek chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbiv. Tento výrobok je certifikovaný BDIH.

Použitie:
Zmiešajte v závislosti od dĺžky Vašich vlasov 50-100 g prášku s horúcou vodou (60 - 90°C), tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno najteplejšiu, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráka udržujte vlasy s nanesenou neutrálnou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy iba čistou vodou.

Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti požadovanej dĺžky starostlivosti.

Za účelom intenzívnej regenerácie používajte kúru z Khadi neutrálna farba SENNA / CASSIA jeden krát týždenne.

Zloženie (INCI): 100% listy Cassia obovata

Obsah: 100 g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.