Farba na vlasy Indigo 100g Khadi

PDFTlačiťEmail
rastlinná - čisté indigo
Rastlinná farba na vlasy Khadi
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,90 €
Zľava
Rastlinná farba na vlasy Khadi
Popis
Farba na vlasy Indigo 100g Khadi

Rastlinná farba na vlasy Khadi ČISTÉ INDIGO farbí vlasy čiernym odtieňom, s chladným modrým odleskom. Výsledný tón závisí na prirodzenej farbe Vašich vlasov. V kombinácii s odtieňom Khadi ČISTÁ HENNA sa dajú dosiahnuť tmavo červeno-hnedé až čierne odtiene. Khadi vlasová farba ČISTÉ INDIGO dodáva vlasom zároveň lesk a objem.

Khadi vlasová farba ČISTÉ INDIGO je absolutne príodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbív. Jeho obsahom je čistý indigový prášok.

Odtieň ČISTÉ INDIGO je vhodný len pre vlasy, ktoré sú prirodzene tmavé. Svetlé vlasy musia byť odfarbené dvojkrokovou metódou. To znamená, že najprv musia byť predpigmentované a potom môžu byť odfarbené na čierno farbou ČISTÉ INDIGO. V tomto prípade si odfarbite vlasy najprv jedným z červených odtieňov farieb Khadi, tie obsahujú ako hlavnú zložku hennu. Potom už môžete vlasy odfarbiť rastlinnou farbou Khadi ČISTÉ INDIGO.

Použitie:
Zmiešajte v závislosti na dĺžke Vašich vlasov 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možná najteplejšiu, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráku udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy iba čistou vodou a až nasledujúci deň umyte vlasy šampónom.

Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti na požadovanej intenzite zafarbenia. Čím dlhšie necháte farbu na vlasoch pôsobiť, tým intenzívnejšie bude zafarbenie.

Pre dosiahnutia ideálneho tmavého výsledku by ste nemali do tohoto odtieňu pridávať okysľujúce zložky, napr. citrón a teda ani prášok AMLA (vzhľadom k vysokému obsahu vitamínu C predstavuje prášok AMLA kyslé prostredie, ktoré nie je pre rozvinutie tohoto odtieňa vhodné).

Zloženie (INCI): Indigofera tinctoria (indigo)

Obsah: 100 g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.