Farba na vlasy Henna Amla Jatropha 100g Khadi

PDFTlačiťEmail
100% rastlinná farba "Intenzívna červená",
Farba na vlasy Khadi 100g Henna Amla JatrophaFarba na vlasy Khadi 100g Henna Amla Jatropha
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,90 €
Zľava
Rastlinná farba na vlasy Khadi
Popis
Farba na vlasy Henna Amla Jatropha 100g Khadi

Rastlinná farba na vlasy Khadi HENNA, Amla & Jatropha farbí vlasy na červenooranžovo, tmavé vlasy na mahagón. Henna v kombinácii s Amlou a Jatropha dodá Vašim vlasom tmavší odtieň ako odtieň Khadi ČISTÁ HENNA.
V tejto rastlinnej vlasovej farbe je okrem henny obsiahnuté navyše aj veľa cenných ošetrujúcich zložiek.
Vlasy získajú výnimočnú starostlivosť, lesk a objem .
Vzniknutý farebný tón je závislý na pôvodnej farbe vlasov. Intenzitu zafarbenie ovplyvňujú doba pôsobenia a typ vlasov . Jemné vlasy sa farbia intenzívnejšie ako silné vlasy .
Khadi vlasová farba HENNA, Amla & Jatropha je absolútne prírodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbív.
Použitie:
Zmiešajte v závislosti na dĺžke Vašich vlasov 50 - 100 g prášku s horúcou vodou (60 - 90 ° C), tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno najteplejšie, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráka udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy len čistou vodou a až nasledujúci deň umyte vlasy šampónom.
Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti na požadovanej intenzite sfarbenia. Čím dlhšie necháte farbu na vlasoch pôsobiť, tým intenzívnejší bude sfarbenie.
Zloženie (INCI ): Lawsonia inermis ( henna ), Emblica officinalis ( amla ), Eclipta albumu ( bhringaraj ), monnieri Bacopa ( brahmi ), Acacia concinna ( Shikakai ), Terminalia chebula ( Harad ),  Terminalia bellirica Roxb ( vibhitaki ), glandulifera jatropha ( jatropha ), Azadirachta indica ( neem ).
Obsah: 100 g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.