Farba na vlasy Black 100g Khadi

PDFTlačiťEmail
100% rastlinná farba Black - Čierna.
Farba na vlasy Khadi 100g BlackFarba na vlasy Khadi 100g Black
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,90 €
Zľava
Rastlinná farba na vlasy Khadi
Popis
Farba na vlasy Khadi 100g Black

Khadi farba na vlasy je 100% rastlinná farba s certifikáciou BDIH – kontrolovaná prírodná kozmetika. V jednom kroku získate dlhotrvajúcu farbu, starostlivosť o oslabené vlasy, objem a žiarivý lesk.

Tento odtieň farby vlasy na čierno. Pri jeho aplikácii na blond, šedivé alebo odfarbené vlasy odporúčame vykonať predfarbenie (predpigmentáciu) jedným z červených odtieňov Khadi. S rastlinnými farbami Khadi ošetrujete svoje vlasy čisto prírodnou cestou, bez toho, aby ste zasahovali do štruktúry vlasov. Všetky farby Khadi podliehajú prísnym kontrolám na obsah škodlivých látok. Všetky odtiene Khadi môžete medzi sebou ľubovoľne miešať. Výsledný tón závisí od podkladovej farby Vašich vlasov, ich štruktúry, času pôsobenia farby. Vopred si môžete otestovať výsledný odtieň na pramienku vlasov.

Použitie: Zmiešajte prášok s vodou o teplote 50°C a vzniknutú pastu naneste na umyté, vlhké vlasy. Vlasy zakryte priloženou igelitovou čiapkou a uterákom. Dĺžka pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti od požadovanej intenzity zafarbenia. Balenie zodpovedá dĺžke vlasov cca po ramená, pri kratších vlasoch je možné balenie rozdeliť na 2 – 3 farbenia.

Zloženie: prášok z listov Indigofera Tinctoria (Indigo), prášok z listov Lawsonia Inermis (Henna), prášok z ovocia Emblica Officinalis (Amla)

Pre dosiahnutia ideálneho tmavého výsledku by ste nemali do tohoto odtieňu pridávať okysľujúce zložky, napr. citrón a teda ani prášok AMLA (vzhľadom k vysokému obsahu vitamínu C predstavuje prášok AMLA kyslé prostredie, ktoré nie je pre rozvinutie tohoto odtieňa vhodné).
Vyrobené: India
Obsah: 100g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.