Farba na vlasy Dark brown 100g Khadi

PDFTlačiťEmail
Farbí vlasy tmavo hnedým odtieňom.
Rasltinná farba na vlasy Khadi
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,90 €
Zľava
Rasltinná farba na vlasy Khadi
Popis
Farba na vlasy Dark brown 100g Khadi
Výsledný farebný tón je závislý na prirodzenej farbe Vašich vlasov. Intenzitu zafarbenia ovplyvňujú doba pôsobenia a typ vlasov. Jemné vlasy sa farbia intenzívnejšie ako silné vlasy. Vlasy získajú nielen nádherný farebný odtieň, ale aj lesk a objem.
Khadi vlasová farba TMAVO HNEDÁ je absolútne prírodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbív.
Použitie:
Zmiešajte v závislosti na dĺžke Vašich vlasov 50-100 g prášku s vodou o teplote 50 ° C, tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno najteplejšie, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráka udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy len čistou vodou a až nasledujúci deň umyte vlasy šampónom.
Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti na požadovanej intenzite sfarbenia. Čím dlhšie necháte farbu na vlasoch pôsobiť, tým intenzívnejšie bude sfarbenie.

Zloženie (INCI): Indigofera tinctoria (indigo), Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla), Eclipta albumu (bhringaraj), Azadirachta indica (neem)
Pôvod: India
Obsah: 100 g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.