Kondicionér a vlasová kúra Shikakai 150g Khadi

PDFTlačiťEmail
100% rastlinný kondicionér a vlasová kúra, čistí vlasy a pokožku hlavy, predchádza poškodeniu vlasov a štiepeniu končekov.
Kondicionér a vlasová kúra Khadi prášok Shikakai 150gKondicionér a vlasová kúra Khadi prášok Shikakai 150g
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,90 €
Zľava
Popis
Kondicionér a vlasová kúra Shikakai 150g  Khadi

Prášok z plodov shikakai predstavuje vynikajúci vlasový kondicionér. Predchádza poškodeniu vlasov a štiepeniu končekov, lupinám a svrbeniu vlasovej pokožky. Čistí vlasy a pokožku hlavy. Posilňuje vlasové korienky a dodává vlasom lesk. Prášok Shikakai môže byť používaný buď samostatne alebo vo zmesi s Khadi práškami Amla, Reetha, Senna / Cassia.

POUŽITIE: v závislosti od dĺžky vlasov rozmiešajte 1-2 lyžice prášku s vriacou vodou a vytvorte stredne hustú pastu. Po vychladnutí na komfortnú teplotu naneste do vlasov a na vlasovú pokožku. Nanášajte na umyté mokré vlasy. Nechajte pôsobiť 10-15 minút a opláchnite vodou. Pri použití na blond alebo chemicky zosvetlené vlasy môže dôjsť k zmene ich tónu, odporúčame proto urobiť test na prameni vlasov a dobu pôsobenia max. 10 minút. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite vodou.

TIPY: vynikajúcu umývaciu a ošetrujúcu zmes si môžete pripraviť namiešaním prášku Shikakai v rovnakých pomeroch spolu s Khadi práškami Reetha a Amla. Aplikujte ju rovnakým spôsobom, avšak na neumyté mokré vlasy.

ZLOŽENIE (INCI): Acacia concinna (shikakai)

S certifikáciou BDIH = Kontrolovaná prírodná kozmetika: bez syntetických vôní, farbív a konzervantov, bez parafínov a minerálnych olejov, bez testovania na zvieratách

VYROBENÉ V: Indii
Obsah: 150g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.