Kondicionér a vlasová kúra Amla 150g Khadi

PDFTlačiťEmail
100% rastlinný vlasový kondicionér/prášok a kúra, dodáva vlasom prírodnou cestou objem a lesk.
Kondicionér a vlasová kúra Khadi prášok Amla 150gKondicionér a vlasová kúra Khadi prášok Amla 150g
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,90 €
Zľava
Popis
Kondicionér a vlasová kúra Amla 150g Khadi

Amla patrí medzi ovocie s najvyšším obsahom vitamínu C. Dodáva vlasom prírodnou cestou objem a lesk. Intenzívne ošetruje vlasy a vlasovú pokožku a čistí ich. Pôsobí proti vypadávaniu vlasov a predčasnému šediveniu, predchádza tvorbe lupín. Prášok Amla môže byť používaný buď samostatne alebo vo zmesi s Khadi práškami Shikakai, Reetha, Senna / Cassia. Môže byť tiež pridaný do rastlinnej farby na vlasy Čistá henna.

POUŽITIE: v závislosti od dĺžky vlasov rozmiešajte 1-2 lyžice prášku s vriacou vodou a vytvorte stredne hustú pastu. Po vychladnutí na komfortnú teplotu naneste do vlasov a na vlasovú pokožku. Nanášajte na umyté mokré vlasy. Nechajte pôsobiť 10-15 min a opláchnite vodou. Pri použití na chemicky zosvetlené vlasy odporúčame urobiť test na prameni vlasov a dobu pôsobenia max. 10 minút. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite vodou. Prídanie prášku Amla do zmesi s Khadi Čistou hennou v proporcii cca 10% zintenzívňuje červené zafarvenie. Nepridávajte ho však do Khadi odtieňov obsahujúcich rastlinu indigo!

TIP: vynikajúcu umývaciu a ošetrujúcu zmes si môžete pripraviť namiešaním prášku Amla v rovnakých pomeroch spolu s Khadi práškami Reetha a Shikakai. Aplikujte ju rovnakým spôsobom, avšak na neumyté mokré vlasy.

ZLOŽENIE (INCI): Embelica officinalis (amla)

S certifikáciou BDIH = Kontrolovaná prírodná kozmetika: bez syntetických vôní, farbív a konzervantov, bez parafínov a minerálnych olejov, bez testovania na zvieratách
Vyrobené v: INDII
Obsah: 150g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.