Ayumi Aritha prášok 100g

PDFTlačiťEmail
Prírodný vlasový šampón
Aritha prášok
Predajná cena po zľave
Predajná cena4,00 €
Zľava
Popis

 

Prášok ARITHA - prírodný vlasový šampón 100g

Prášok z Arithy je výborný prírodný čistič. Je obzvlášť vhodný na mastné vlasy. Čistí pokožku hlavy a dodáva vlasom prirodzený lesk. Pri použití na kožu vyčistí póry a umožní pokožke lepšie dýchať. Zlepšuje štruktúru pokožky.

Arith Powder je prírodný čistiaci prostriedok doporučený ájurvédskými odborníkmi pre umývanie mastných vlasov. Arith má vynikajúce umývacie a peniace vlastnosti. Tieto vlastnosti sú spôsobené vysokým množstvom prírodných saponínov, ktoré pôsobia ako prírodné penidla. Pre svoje umývacie schopnosti sa dá použiť aj pre umývanie pokožky tela namiesto bežného mydla. Arith prášok sa dá veľmi dobre kombinovať s ostatnými bylinnými prášky od Ayuuri natural. Šampón si teda môžete namiešať napríklad 1:1 s práškom Shikakai. Pre hojenie pokožky hlavy, pri problémoch s lupinami a zároveň mastnými vlasmi sa dá namiešať zmes, kde bude rovnakým dielom zastúpená Aritha, Shikakai a Neemový prášok.

Aritha sa získava zo škrupín plodov stromu Sapindus Trifolatus. Dužina týchto plodov je bohatá na saponíny, prírodné penivé látky. Z toho dôvodu sa Aritha v Indii bežne používa na umývanie mastných vlasov, ale napríklad aj na pranie jemných látok, vlny a hodvábu.

Použitie: vezmite 10g prášku, pridajte trochu vody a dobre premiešajte až vznikne pasta. Potom naneste a krúživými pohybmi jemne vmasírujte. Nechajte pôsobiť 2-5 minút. Potom dôkladne zmyte vodou. Vyhnite sa kontaktu s očami a ústami. Používajte 1-2x týždenne.

Zloženie: Sapindus laurifolia

Krajina pôvodu: India

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.