Triphala 60 kapsúl Organic India

PDFTlačiťEmail
Detoxikácia a regenerácia organizmu
Triphala 60 kapsúl Organic IndiaTriphala 60 kapsúl Organic India
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,90 €
Zľava
Popis
Triphala 60 kapsúl Organic India

Bylinný prípravok na báze ajurvédy.Triphala zmes v ajurvéde najznámejšia a najúčinnejšia kombinácia na vnútorné prečistenie a tiež regeneráciu či obnovu organizmu. Triphala je prírodný bylinný prípravok pôsobiaci regeneračne na sliznicu zažívacieho ústrojenstva, podporuje činnosť zažívacieho, obehového, močového a dýchacieho ústrojenstva. Pôsobí jemne laxatívne. Prečisťuje organizmus. Nie je návykový. Účelom detoxikácie je odstrániť odumreté bunky, tkanivo a toxíny, ktoré sa v organizme hromadia. Bunky sa obnovujú v priebehu celého nášho života, nové bunky nahrádzajú staré a odumierajúce. Detoxikáciou sa telo zbavuje jedovatých látok (toxínov). V ájurvédskej medicíne sa pre pozvoľnú a jemnú detoxikáciu používa zmes vybraných ájurvédskych extraktov. K najznámejším patrí kombinácia troch sušených ovocných plodov Haritaki, Amalaki a Bibhitaki, spoločne známych pod názvom Triphala. Spoločne harmonizujú celý organizmus, podporujú trávenie a navodzujú rovnováhu. Triphala tiež viaže ťažké kovy a prečisťuje hrubé črevo, a tak lieči chronickú zápchu. Byliny na detoxikáciu je nutné užívať (pri odstraňovaní toxínov i pri prevencii) dlhodobo, najmenej 3 mesiace, pretože účinkujú postupne. 
Zloženie: 1 kapsula obsahuje: Amalaki (Phyllanthus emblica), Vibhitaki (Terminalia belerica), Haritaki (Terminalia chebula), celulóza

Obsah: 60 vegetariánskych kapsulí

Dávkovanie: 2-4 kapsle zapiť pohárom mlieka, či vody pred spaním alebo ráno zapiť vodou. Doporučuje sa užívať najmenej jeden mesiac.

TIPY z ajurvédy:Detoxikácia organizmu s dôrazom na tráviaci trakt (žalúdok, tenké a hrubé črevo, úprava stolice) - vtedy 2-3 kapsule na noc pred spaním, odporúča sa 80 dňová kúra(4 balenia), zlepšuje metabolizmus a zbaví organizmus toxínov. Ak je predpoklad silného zmečistenia organizmu, odporúča sa užiť až 4 kapsule buď pred spaním alebo rozložiť 2 kapsule večer a 2 pred spaním.

Krajina pôvodu: India

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.